Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ugh, ale mnie #niebieskipasek wnerwił. Pytam go wieczorem, na którą nastawił budzik. Mówi - 6:15. Super, ale nauczona doświadczeniem, pytam czy to najwcześniejsza godzina, na którą ma budzik. Okazuje się że nie, bo jednak na 6:10.

I totalnie w dupie mam te 5 minut, bo to nie gra wielkiej roli, ale słuchajcie tłumaczenia : PRZECIEŻ POWIEDZIAŁ PRAWDĘ, MA TEŻ BUDZIK NA 6:15.

Nosz @#&*. Często mi tak robi, w dokładnie ten sam schemat. I wmawia, że przecież nie zapytałam dokładnie i on myślał że o to mi chodzi. Odpowiadając na pytania, ma 28 lat, a jesteśmy razem od 5. I szlag mnie już trafia, bo prośby nic nie dają...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bd40bdf770ef000bed52cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 70
nie rozumiem twojego problemu.
na pocieszenie mogę powiedzieć ci że jak mam wstać o 9-10 np, to moja dziewczyna wstaje pierwsza i budzi mnie ZAWSZE słowami "WSTAWAJ!!!! ZASPAŁAŚ!!!! JEST JUŻ CZTERNASTA!!!! dzięki czemu (raz: dzięki temu w ogóle wstanę) pierwsze 30 sekund życia mam na ciśnieniu 200, wybiegam z łóżka w panice chcac już porywac byle jakie rzeczy ze sobą żeby jakoś uratować ten dzień
Najczęściej się okazuje że i tak jest
Łacze się w bólu, bo to najpewniej nie chodzi o głupie 5 minut, tylko o debia której żadnej informacji nie potrafi przekazać nigdy i w zadnych okolicznościach. A jak już coś mówi to kreci i kombinuje jak koń podgóre lub mówi za malo i nie dokładnie. Aż mnie skreca na sama myśl. Najgorsze jest to ze na takiej osobnie w niczym nie mozna w ciemno polegac. Bo nie wiesz, czym i kiedy
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: widzisz xD w mlodym zwiazku jestes, moja zona ma budziki o 4 ostatni raz slyszalem je z 8 albo 9 lat temu XD nie ma fizycznej mozliwosci aby moj umysl zarejestrowal jej budzik dzwoniacy o 4 rano, wiec chodzby miala ich 10000 to jeden uj, natomiast swoj organizm juz dawno nastawilem na cykl - przebudzienie>drzemka>pobudka wiec mam kilka budzikow i serdecznie mi to wszystko jedno co ciebie #!$%@? xD

polecam
@na100pomyslow1wypali: to jest jedna sprawa, druga to umawianie się na konkretną godzinę, trzecia to przygotowanie się do wyjścia, jak całe przygotowanie ma trwać 30min to lepiej 25min przed wyjściem zaczynać i wszystko w biegu, czwarta a już mi nawet się nie chce mówić

konkluzja jest taka, że trzeba ludzi choć trochę zmieniać, każdy dorastał inaczej i nie da się dopasować w 100%
dlatego niech go wychowa a jak nie to przemyśli
OP: @polduan: @upodlator: @Sweet_acc_pr0sa: @Meritneit: @Shrug: @przepalonebezpieczniki: @qjjehaaarnpw: @nakolkach: @alma_: @Manman:

Mam OGROMNE problemy ze snem. On nastawia co rano kilka budzików, co 5-10 minut. Już zredukował do 2-3 budzików, ale dla mnie to ten najwcześniejszy oznacza pobudkę, bo później już nie zasnę, o czym on doskonale wie. Dlatego tak strasznie mnie wczoraj wkurzył, że mimo że się tyle znamy to