Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?. Znalezienie w dzisiejszych czasach partnera graniczy z cudem. Aktualnie mieszkam pod dużym miastem, lvl 21 i #rozowypasek here, wiec szukam sobie na portalach i to co się tam dzieje to masakra. Albo mam do czynienia ze zblazowanymi artystami, pseudointelektualistami, których artyzm ogranicza się do czarno-białych zdjęć na insta, albo z Sebixami - „cho mała, patrz jakie mam BMW”, albo z jakimiś #!$%@? fanatykami, albo z ruchaczami.
Czy na tym świecie nie ma już normalnych ludzi? Kilku z nich musiałam pogonić, bo pomimo tego ze się lepili to jedna rzecz której nie akceptuje u drugiej osoby - to #!$%@?. Serio znaleźć fajnego ziomka, z którym można byłoby w przyszłości coś stworzyć, z dystansem do siebie i świata, ale również z zainteresowaniami jest aż tak ciężko? Zaraz wykopki będą pieprzyć o wyglądzie... no tak ma znaczenie, ale szczerze jakby ktoś w jakikolwiek ciekawy sposób rozpoczął lub kontynuował ze mną rozmowę to nawet na to mogłabym przymknąć oko. Nie mam problemu z rozpoczynaniem rozmowy i to w dosyć unikalny sposób, ale większość i tak odpisze ci półsłówkami i właściwie temat się kończy. Gdy koleś cała swoją wartość opiera na studiowaniu kierunku X (domyślcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to mi się coś dzieje. Wtedy sobie myślę; serio? No i co z tego #!$%@?? Ważniejsze żebyś miał konkretny system wartości, był świadomy życia i świata oraz umiał ciekawie rozmawiać. Moja koleżanka po 30 mówi ze te 10 lat temu było łatwiej, czy to prawda? Obecnie to jest #!$%@? dramat. Na samo powodzenie nie narzekam, ale nie ma to dla mnie znaczenia jak widzę ze koleś z którym rozmawiam/pisze nie umie stworzyć dwóch sensownych zdań w języku polskim. Pozdrawiam.
#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bcd08ef770ef000bed5237
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mam znajomą która ma bardzo podobne doświadczenia. #!$%@?, że chłopak 5/10 czy 8/10 jak obaj mają gówno w głowie. Do 30 dobije zaraz a nikogo w miarę normalnego do związku na dłużej znaleźć nie może.
10 lat temu było o tyle prościej że praktycznie wszystkie pary poznawały się w realu, a jak ktoś spotkał drugą osobę przez internet to było woooow
teraz praktycznie wszystkie pary poznają się przez internet
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, teraz jest więcej jak to określiłaś "#!$%@? ludzi" a tak naprawdę to są ludzie z problemami, czy nie w pełni ukształtowani, którzy tacy już raczej pozostaną. Coraz więcej problemów z wykształceniem sensownego systemu wartości czy dojrzałością niezależnie od wieku.
  • Odpowiedz
@upadly: mnie duzo nieprzyjemnosci spotkalo za granica ze wzgledu na pochodzenie polackie - ludzie mysleli, ze jestem prymitywnym robolem-pijakiem i tak mnie traktowali, bycie polakiem to jak przegrac na loterii
  • Odpowiedz
@SweetieX: spotkałem w internecie osobę, która za granica zajmowała się sprawami socjalnymi, a ze wielu Polaków jak się okazało w tej Francji jest na socjalu (jprdl) to chciał się trochę poduczyć przekleństw. No #!$%@?, masakra po prostu (choć akurat jeśli chodzi o język to tez nie jest on do końca „czysty” jak można zauważyć, no ale praca w zawodzie zobowiązuje - w sumie podejrzewam, że autorce moglo chodzić właśnie o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Zaraz wykopki będą pieprzyć o wyglądzie... no tak ma znaczenie, ale szczerze jakby ktoś w jakikolwiek ciekawy sposób rozpoczął lub kontynuował ze mną rozmowę to nawet na to mogłabym przymknąć oko.

Xd no nie bardzo przymknęła byś oko, bo skoro t ad gujesz tinder to przesunęła byś gościa w lewo i żadnej rozmowy by nie było.
  • Odpowiedz