Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?. Znalezienie w dzisiejszych czasach partnera graniczy z cudem. Aktualnie mieszkam pod dużym miastem, lvl 21 i #rozowypasek here, wiec szukam sobie na portalach i to co się tam dzieje to masakra. Albo mam do czynienia ze zblazowanymi artystami, pseudointelektualistami, których artyzm ogranicza się do czarno-białych zdjęć na insta, albo z Sebixami - „cho mała, patrz jakie mam BMW”, albo z jakimiś #!$%@? fanatykami, albo z ruchaczami.
Czy na tym świecie nie ma już normalnych ludzi? Kilku z nich musiałam pogonić, bo pomimo tego ze się lepili to jedna rzecz której nie akceptuje u drugiej osoby - to #!$%@?. Serio znaleźć fajnego ziomka, z którym można byłoby w przyszłości coś stworzyć, z dystansem do siebie i świata, ale również z zainteresowaniami jest aż tak ciężko? Zaraz wykopki będą pieprzyć o wyglądzie... no tak ma znaczenie, ale szczerze jakby ktoś w jakikolwiek ciekawy sposób rozpoczął lub kontynuował ze mną rozmowę to nawet na to mogłabym przymknąć oko. Nie mam problemu z rozpoczynaniem rozmowy i to w dosyć unikalny sposób, ale większość i tak odpisze ci półsłówkami i właściwie temat się kończy. Gdy koleś cała swoją wartość opiera na studiowaniu kierunku X (domyślcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to mi się coś dzieje. Wtedy sobie myślę; serio? No i co z tego #!$%@?? Ważniejsze żebyś miał konkretny system wartości, był świadomy życia i świata oraz umiał ciekawie rozmawiać. Moja koleżanka po 30 mówi ze te 10 lat temu było łatwiej, czy to prawda? Obecnie to jest #!$%@? dramat. Na samo powodzenie nie narzekam, ale nie ma to dla mnie znaczenia jak widzę ze koleś z którym rozmawiam/pisze nie umie stworzyć dwóch sensownych zdań w języku polskim. Pozdrawiam.
#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bcd08ef770ef000bed5237
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marek_Rekus: Jeżeli mężczyzna jest w określonym wieku i nie ma swojego domu czy mieszkania, nie ma stałej pracy, nie ma wykształcenia, do tego nie dba o swoją sylwetkę to żadne zarobki mu nie pomogą, bo prawie każdy kretyn może jechać do Danii, Szwecji, Norwegii do pracy fizycznej, albo pływać jako najniższa załoga i będzie zarabiał znacznie więcej niż przeciętna kobieta w Polsce. Tylko co z tego?
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: A ja się nie spotkałem z przypadkiem, że jakikolwiek mężczyzna ma żonę, która leży i pachnie. Nawet w sytuacji gdy mężczyźni mają duże firmy i bardzo dużo pieniędzy żony im pomagają i na poważnie zajmują się domem i dziećmi. Jak są zainteresowani tylko d... zabiorą studentkę na wyjazd, zrobią z nią co chcą i odstawią po powrocie, ale taka kobieta nie będzie nawet miała statusu dziewczyny.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Pomoc polega zazwyczaj na załatwianiu spraw na polecenie męża, ważnych, na które sami nie mają czasu, a nie chcą powierzyć ich pracownikom. Żonie ufają bardziej więc żona się tym zajmuje. Do tego jak pisałem opieka nad domem. Jeżeli mają kucharkę i sprzączkę nadzór nad nimi i nad wszystkimi innymi rzeczami, jeżeli nie mają sprzątanie, zakupy, gotowanie i cała reszta, mąż ma się zupełnie nie martwić czy wszystko co potrzeba
  • Odpowiedz
WybitnaHostessa: Jeśli to nie jest bait, to logika kobiet jest zdumiewająca. Jest fajny chłopak, który wygląda na porządnego człowieka. Mógłby być oddanym partnerem i dobrym ojcem, ale niestety dyskwalifikuje go to, że wykonuje mało prestiżowy zawód (jest motorniczym, jak Karol Krawczyk z "Miodowych Lat") i ma zakola.

https://www.wykop.pl/wpis/57462481/projekt-mirek-the-incel-podsumowanie-dzis-mijaja-2/

Założę się, że na tinderze jest mnóstwo takich gości. Ale niestety: hipergamia. Najgorsze jest to, że kobiety tak się rozbestwiły, że nawet po
AnonimoweMirkoWyznania - WybitnaHostessa: Jeśli to nie jest bait, to logika kobiet je...

źródło: comment_1623072775rKAQ9e55NXecfr1SlFt52v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
CiepłyUrolog: Kiedy się nauczycie że na tych apkach nie ma raczej ludzi do poznania, jeśli byli normalni to albo bardzo szybko przestali się tam pojawiać bo zobaczyli że to szambo, albo przestali być normalni. Te aplikacje to masakra psychologiczna przyciągająca konkretny typ osoby i psująca kompletnie w mózgu rozróżnianie osób. Wszystko robi się płaskie i jednolite, bo nie dajemy rady przetworzyć tylu informacji, wszystko się upraszcza. Każda osoba staje się podobna,
  • Odpowiedz