Wpis z mikrobloga

Mam do rozdania Steam Controller w stanie idealnym, użyty dosłownie kilka razy przy Mortal Kombat, od ponad roku kurzy mi się w szafie.
Losowanie we wtorek 8.06 o godzinie 15:00, udział biorą wszyscy poza zielonkami i pisowcami (będzie ostra weryfikacja).
Zwycięzca zostanie wylosowany wśród plusujacych.
Jedyny koszt jaki ponosi zwycięzca to koszt wysyłki do paczkomatu.

#rozdajo #steam
M.....u - Mam do rozdania Steam Controller w stanie idealnym, użyty dosłownie kilka r...

źródło: comment_1622920984wed65Tdt1CXQzTL9kTiQap.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rastowy: Właśnie o to chodzi, że do gier wyścigowych się nie nadaje. Spust ma za mały skok. Prawie, że 0/1. Nawet nie ma co porównywać do pada od xbox.

Kolejnym minusem jest wypukła gałka analogu. Palce się ślizgają.

Przyciski również bardzo słabo sprawują się w dynamicznych platformówkach.

Za to są dwie gry w które grało mi się wyśmienicie. Tomb Raider (Gładzik + żyroskop = bajka przy celowaniu) i Darkest Dungeon
  • Odpowiedz
@rastowy: właśnie z tego co zauważyłem gdy z niego korzystałem to bardzo szeroka możliwość konfiguracji tego sprzętu pod różne gierki, trzeba trochę nad tym posiedzieć, ale wydaje mi się że jak ktoś poświęci na to troche czasu i to ogarnie to padzik jest idealny
  • Odpowiedz
A no i pad świetnie sprawdza się jako piliot do kompa. Korzystałem z niego do momentu odkrycia apki na telefon (Unified remote)
  • Odpowiedz
@spunky a nie można właśnie ustawić czułości spustow? Nie ma tam ustawień martwej strefy spustu? Bo nie pamiętam a nie mam teraz nawet steama na lapku
  • Odpowiedz
Szkoda że steam oddał tego pada bez walki bo zapowiadało się świetnie. Trochę by go mogli tylko udoskonalić i by było pięknie


@rastowy: od dłuższego czasu były przecieki o SCv2, ale na chwilę obecną nie wiadomo co dalej
  • Odpowiedz
@Eskeel: only paczkomat, mam przy wyjściu z bloku, nie chcę nawet mi się bawić w jakieś inne cuda typu punkty nadania itp, zwycięzca wysyła mi wygenerowany kod do wysyłki paczkomatem i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arogancky: jak ten steam link się sprawuje? Kupiłem kiedyś razem z controllerem bo jakaś promka była i wychodziło za psie pieniądze, ale nawet nie mam telewizora żeby to podłączyć xD
  • Odpowiedz
@Andr3v: nie no, nie grałem na nim w nic więcej bo nie miałem w co, ja to bardziej cs 1.6 player (ale to dawno) a obecnie w gierki to nawet już nie mam z kim grać, nie wspominając już o tym, że od dawna nie gram w nic poza sporadycznym HoMM3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaPPe: @Miecz12: @spunky: szybkie przykłady żeby nie być gołosłownym:
- Rocket League z Epica tak jak pisałem działa po dodaniu całego epica do steama
- Overcoocked z Epica - nie działa w żaden sposób
- It takes two - j/w
-
  • Odpowiedz
@Andr3v: kurczę, nie wyobrażam sobie grania w wyścigi na czymś innym niż kierownica czy w TTP (np tomb raider) na czymś innym niż klawiatura, ale głównie dlatego że w takie gierki właśnie na tych kontrolerach grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to chyba już trochę za stary byłem jak go kupiłem, dzisiaj gierek poza HoMM3 w ogóle się nie tykam.
A taki padzik do fifki jak
  • Odpowiedz