Wpis z mikrobloga

Mam do rozdania Steam Controller w stanie idealnym, użyty dosłownie kilka razy przy Mortal Kombat, od ponad roku kurzy mi się w szafie.
Losowanie we wtorek 8.06 o godzinie 15:00, udział biorą wszyscy poza zielonkami i pisowcami (będzie ostra weryfikacja).
Zwycięzca zostanie wylosowany wśród plusujacych.
Jedyny koszt jaki ponosi zwycięzca to koszt wysyłki do paczkomatu.

#rozdajo #steam
Pobierz M.....u - Mam do rozdania Steam Controller w stanie idealnym, użyty dosłownie kilka r...
źródło: comment_1622920984wed65Tdt1CXQzTL9kTiQap.jpg
  • 55
pad jest ekstra, dobrze mi się na nim grało


@Mokebe__z__Senegalu: jak się nie ma żadnego innego to jest ekstra, ale tak ogólnie do dupy - nie sprzedał się a pod koniec valve go rozdawało prawie za darmo

Brak prawego analoga i klikalne spusty dyskwalifikują go w 90% gier gdzie pada dobrze używać. Za to ma głaskadełko i można niby grać na nim zamiast myszy... ale znowu nie tak dokładnie

Mam i
@HaPPe: 80% gier nie działa poprawnie ;) spróbuj dodać grę z innego "sklepu" np. Rocket League z Epica (działa po dodaniu całego Epic Games Store do Steama, brzmi absurdalnie XD)
@Atreyu: przyznam szczerze że byłem bardziej pecetowcem i ostatnią grą w jaką grałem na konsoli to Tekken 3 gdy byłem mega gówniakiem, więc punktu odniesienia nie mam zbyt dużego, skoro kontroler steama nie odniósł sukcesu to pewnie czegoś mu brakuje, ale mi osobiście dobrze się na nim grało w bijatyki, na pewno lepiej niż na klawiaturze, pad dobrze leży w dłoni.
Dlatego nie oceniam go z perspektywy doświadczonego gracza i myślę
@booogus: mi grało się na nim dobrze, aczkolwiek tak jak pisałem przed chwilą wyżej - nie jestem doświadczonym konsolowcem, nie korzystałem też z niego zbyt długo, każda internetowa recenzja będzie więcej warta niż moja opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pavaczek: ale wiesz, że gry spoza steam można dodać do steam i normalnie grać? Pad jest fajny, ale niestety nie do wszystkiego. Jak się porówna np spusty czy przyciski do pada od xbox 360 to jest słabo, ale niektóre gry wymagające celowania ogrywało mi się świetnie. Na padzie od xbox nie potrafię w ogóle celować ¯\_(ツ)_/¯
@Atreyu: jak zamówiłem, to potem przez tydzień mówiłem "jakie ja gówno kupiłem". Ale po tygodniu zacząłem się przyzwyczajać i teraz jest to dla mnie najlepszy pad jaki istniał. Ale to kwestia przyzwyczajenia i preferencji, każdy lubi co innego
@spunky

@spunky

@Mokebe__z__Senegalu

@Atreyu
Nie zapominajcie właśnie o Zyroskopie.
Po dobrej konfiguracji (co swoją drogą może sprawiać i kłopoty a w innej grze zaś mogą być gotowe ustawienia do pobrania) pad jest idealny do wszystkiego. Przy zostawionym steamie zminimalizowanym można normalnie obsługiwać PC sobie używając samego pada.
Do gier też sprawuje się świetnie - wielką zaletą jest właśnie zyroskop. Gry wyścigowe czy FPSy ogrywa się świetnie. Szkoda że steam oddał tego pada