Wpis z mikrobloga

Ludzie pytam całkiem poważnie. Czy takie spodenki i koszula jako gość na wesele będzie dobre, czy wiocha i założyć spodnie?
Ja tak chce iść, a dziewczyna mówi że jestem debilem.
Tylko szczerze, a nie incelskie "olej Miras tą Karyne" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#modameska #wesele #slub #pytaniedoeksperta #ubrania #logikaniebieskichpaskow vs #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1622885979mzRfwKGSDzQkcSUQ26oz2d.jpg
  • 186
@Chodtok: zauważ że ja w sumie nie napisałam, że się z tym zgadzam, tylko że takie są przyjęte normy xD mam nadzieję, że tak samo zawzięcie walczysz o prawo do chodzenia bab topless na plaży bez seksualizowania ich i o chodzenie bez stanika w przestrzeni publicznej, podczas na przykład manifestacji politycznych, w przeciwnym razie, trochę wieje hipokryzją, nie sądzisz? ¯\_(ツ)_/¯
@sun_belt: sun_belt:

rozmawiać o dupie Maryji


Mówi się: „dupie Maryny”.

Poza tym to, że inni byli źle ubrani, nie znaczy, że samemu też trzeba być ubranym nieadekwatnie do okazji - bo tak, spodenki na wesele nie są odpowiednie do okazji. Chyba, że w zaproszeniu byłoby info, że nie obowiązuje styl wieczorowy, bo grill/bo para młoda ma wyje*bane, itd
Następnym razem mam gdzieś i ubieram to co mam pod ręką. Szkoda dawać #!$%@? o jakieś sztywne zasady, czasy się zmieniają i liczy się dobra zabawa. Tyle ode mnie. Pozdro


@sun_belt: Chłopie ja się dziwię że w szortach nie poszedłeś, na taki ślub takie stylówki są jak najbardziej o ile nie jesteś panem młodym, nie rozumiem tych plusów w stylu jakby to była wiocha, za granicą ludzie normalnie tak chodzą, i