Wpis z mikrobloga

Ludzie pytam całkiem poważnie. Czy takie spodenki i koszula jako gość na wesele będzie dobre, czy wiocha i założyć spodnie?
Ja tak chce iść, a dziewczyna mówi że jestem debilem.
Tylko szczerze, a nie incelskie "olej Miras tą Karyne" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#modameska #wesele #slub #pytaniedoeksperta #ubrania #logikaniebieskichpaskow vs #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1622885979mzRfwKGSDzQkcSUQ26oz2d.jpg
  • 186
@sun_belt: CZYLI CHCESZ POWIEDZIEĆ, ŻE CAŁKIEM SERIO PLANUJESZ PÓJŚĆ W KRÓTKICH SPODENKACH NA WESELE? xDDD

To doradzę: jeszcze japonki i leżak od razu. Opcjonalnie: dmuchany ponton w kształcie arbuza.

Niczym się nie różnisz od Karyn w błyszczących rajstopach. Chociaż Ci się wydaje, że jesteś lepszy i że to jest „pro” stylówka

Wiesz, że to jest wieczorna, elegancka impreza?
@sun_belt ew na poprawiny, ale wesele... . Akurat na ślubie to ubierasz się bardziej dla pary młodej i dla powagi sytuacji, a nie dla siebie. Oczywiście masz się czuć dobrze w tym czym jesteś, ale pomysł jak za 5-10 lat panna młoda będzie oglądała zdjęcia od fotografa, które kosztowały pewnie kilka tysięcy i będzie ja nic osoba ubrana tak jak Ty wymyśliłeś. Obawiam się, ze jak pojedziesz tak na wesele to będzie
@sun_belt: opie nie słuchaj tych przygłupów w tym wpisie co piszą, że tylko długie spodnie i marynarka. Te czasy już minęły i teraz wesela to są normalne imprezy a jak młodzi ludzie to w ogóle #!$%@? jak się ubierzesz. Janusze będą siedzieć się pocić jak świnie w długich spodniach i koszulach a normalny człowiek krótkie spodenki koszulka krótki rękaw i bawi się dobrze.
Ludzie pytam całkiem poważnie. Czy takie spodenki i koszula jako gość na wesele będzie dobre, czy wiocha i założyć spodnie?

Ja tak chce iść, a dziewczyna mówi że jestem debilem.


@sun_belt: zależy tylko i wyłącznie od stylu/klimatu wesela i kim jesteś dla pary młodej. Jeśli jesteś najlepszym kumplem pana młodego, z którym przez 10 lat odwalaliście największe imby, a samo wesele jest na świeżym powietrzu, słońcu itd. to każdy strój nawet