Wpis z mikrobloga

Ludzie pytam całkiem poważnie. Czy takie spodenki i koszula jako gość na wesele będzie dobre, czy wiocha i założyć spodnie?
Ja tak chce iść, a dziewczyna mówi że jestem debilem.
Tylko szczerze, a nie incelskie "olej Miras tą Karyne" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#modameska #wesele #slub #pytaniedoeksperta #ubrania #logikaniebieskichpaskow vs #logikarozowychpaskow
s.....t - Ludzie pytam całkiem poważnie. Czy takie spodenki i koszula jako gość na we...

źródło: comment_1622885979mzRfwKGSDzQkcSUQ26oz2d.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sun_belt: Nie no, 25 stopni na zewnątrz i długie spodnie to super pomysł. Zupełnie się człowiek nie zapoci.
Jak spodziewasz się, że będzie gorąco i nie wyglądasz w nich śmiesznie to miej wyjebkę i załóż krótkie.
  • Odpowiedz
Te komentarze xDDD
Halo mamy 2021 rok, może iść w czym chce
Konserwy dupa boli jak nie założy garniaka, olaboga xDDD tak jest xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@sun_belt Jak jesteś przystojnym, pewnym siebie chadem to możesz tak iść. Jak jesteś przeciętniakiem to nie.

A poważniej na wesele długie. Zbyt IMHO oficjalna impreza.
  • Odpowiedz
Ale się złapaliście na oczywisty bajt xD

Druga osoba już tu dzisiaj pyta o ciuchy na wesele.

Nuda, zielonko. Wysil się bardziej następnym razem
  • Odpowiedz
  • 2
Ale się złapaliście na oczywisty bajt xD


Druga osoba już tu dzisiaj pyta o ciuchy na wesele.

Nuda, zielonko. Wysil się bardziej następnym razem

@ProResHq żaden bait, pytam poważnie i wali mnie to czy ktoś inny coś o to samo pytał. A to że jestem zielonka to jaki argument? Dołączyłem do wykopu stosunkowo niedawno więc taki mam kolor. Zresztą czy mój profil to typowo baitowy profil? No nie. Dla mnie pytanie
  • Odpowiedz
#!$%@? w to. Ubieraj krótkie jak masz się topić we własnym pocie w #!$%@? garniaku. Debilne to jest właśnie ubieranie długiego garniaka w taki upał.
  • Odpowiedz