Wpis z mikrobloga

@evolved: Bardzo ładne :) Co prawda parę nutek w kilku momentach bym zmieniła, ale i tak jest gites, to jeśli chodzi o warstwę melodyczną. Instrumentarium niestety leży, fortepian w dolnych oktawach brzmi strasznie, ten bas ze stringa też suchy jakiś, obcy. Pad całkiem ok. Z gitarą odwrotnie, dolne oktawy brzmią super, natomiast w solówce wyraźnie zajeżdża synthem. Brakuje efektów, reverb, delay na leadzie. Miks też do poprawy. Po prostu popracuj nad
@xandra: oho, przemaglowane wymagającym uchem ;> gity to w ogóle temat do zaorania, ale kiedyś nie umiałem robić lepszych (miks, jak i numer, kończy 12 lat).
Jakie wtyki klawiszowe polecasz, skoro te są tak straszne? ;)
Stringi idą prosto z midi, kiedyś znalazłem takiego fonta. Jeśli się wezmę za nowy miks, poszukam jakiegoś vst. Choćby dlatego że soundfonty są dość problematyczne w "utrzymaniu".
ale cieszy że się podoba ogółem ;)
@xandra: no ja to bym chciał żeby to się tak samo układało ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten numer kojarzę, zdaje się że połakomiłem się nawet na tego leada, choć ostatecznie okazało się że pozostaje mi lepiej zapoznać się z wiosłem (co powoli uskuteczniam, bardzo powoli)