Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@No_to_dentka:

Dzień szesnasty. Tag do obserwowania #greyinmay

Nie potrafię znaleźć sobie zajęcia. Nie mam kompletnie pojęcia co mógłbym robić w tym więzieniu. #!$%@? mi już totalnie, do tego stopnia, że nie jestem w stanie spamiętać wieczorem czy rano dostałem zastrzyk. Albo czy aby na pewno brałem leki. Dni są tak identyczne, że zlewają się w jeden nieprzerwany ciąg. Cała moja czasoprzestrzeń zawęża się do sali szpitalnej, korytarza oddziałowego i współdzielonego kibla. Na zewnątrz nie wychodzę już od ponad 14 dni - wystawiam jedynie dłonie przez uchylony lufcik. Jestem dopiero po 8 naswietlaniu, zostało jeszcze ich 19. 19 dni roboczych do wyjścia.

Macie może jakieś pomysły, w jaki sposób mógłbym zrobić coś pożytecznego ze swoim życiem? Nauczyć się czegoś za pośrednictwem konkretnej apki, strony lub kanału na YT?

A! Bo to o czym jeszcze nie mówiłem, to że de facto rzuciłem robotę. Tzn. oficjalnie jestem jeszcze zatrudniony, ale nie mam zamiaru tam wracać bo mnie zajebią. Pracuje w firmie będącej najlepszą emanacją slowa januszex w jakiej pracowałem. Nawet im nie powiedziałem że jestem chory na nowotwór bo #!$%@? mnie z marszu XD. Jestem hmmm, teoretycznie managerem, tylko że niezależnym. Wiecie jaki to jest menager niezależny? Taki od którego nic nie zależy :). Od dyrektora po ostatniego menagera, pracują tam niemal same odpady po wczesnych latach 90. Alkoholicy lub barany z awansu, bez kierunkowego wykształcenia. Prezes trzyma nas tylko dlatego że jesteśmy dla niego najtańsi i jeszcze coś tam od czasu do czasu robimy. Zakład produkuje tak prymitywne rzeczy, że od kadry zarządzającej wymagane jest tylko liczenie do 1000. Nawet podstaw pakietu office nie wymagają.

#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby
  • 2