Wpis z mikrobloga

Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!

W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi. W tle tęcza. Jak widać, katole się od niej nie spaliły. Także ona nie spaliła się od katoli, choć w przeszłości różnie bywało.

Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody, o tyle prawa notorycznie blokuje tęczowe marsze, lub nawet rzuca w nie kamieniami.

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
Pobierz k.....k - Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej...
źródło: comment_1622704694XSSjUt9emZZQSxc7nXLVTx.jpg
  • 194
@temp16 gwarantuję Ci, że po takiej procesji katole też są 'wyluzowani'
Jest to ich sposób na osiągnięcie jakiegoś takiego nwm spokoju ducha czy coś, a i po samej procesji pewnie sporo z nich pogada pod kościołem i się pośmieje
Ale no cóż, są też tacy dla których wyśmiewanie ludzi innych od nich samych (aka śmianie się z podludzi) jest czymś produktywnym
Dalsza dyskusja obawiam się, że nic nie wniesie więc...
Miłego dnia!
@RandomowyMetal @korol Dla tamtych z procesji to też podtrzymanie jakiś relacji, ich sprawa.

Niech każdy robi, to na co ma ochotę. Mi osobiście nie przeszkadzają ani jedni, ani drudzy, ani tęcza.

Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła


xD

Właśnie pokazałeś jak tolerujesz katolickie gusta.

Takie #!$%@?, że niby tolerancja, ale oczywiście trzeba dopiec katolikom i oceniać kto jak spędza czas, że jedni produktywnie, drudzy nie.

Taki Wasz obraz właśnie, niczym
@korolukluk Mam taką swoją teorię nie popartą dowodami a chłopskim umysłem. Im bardziej prawa strona walczy z lewą tym bardziej ta lewa staje się silniejsza.
Taka tęcza na przykład. Stała by sobie w Warszawie i nikt by nie zwrócił na to większej uwagi. Ale znalazł się jakiś mądry i ją podpalił. Jaki efekt? Tęcza staje się "sławna".
I jeszcze kilka przykładów by się znalazło. Ale to tylko mój chłopski rozum.
@Serghio: > Takie #!$%@?, że niby tolerancja, ale oczywiście trzeba dopiec katolikom i oceniać kto jak spędza czas, że jedni produktywnie, drudzy nie.

@Serghio: przecież nikt nie mówi, żeby tolerować podludzi

Jest to ich sposób na osiągnięcie jakiegoś takiego nwm spokoju ducha czy coś, a i po samej procesji pewnie sporo z nich pogada pod kościołem i się pośmieje


@bezbek303 można by też zastanowić się nad sobą i tym jak
bo chłopcy prawicy są bardzo wrażliwi. Chcieliby się całować, ale się wstydzą.


@biesy: przecież jak dobrze zakombinują to nawet w sukienkach chodzą po mieście ale jakoś tak smutno na czarno zazwyczaj. a w seminarium co się dzieje z tyloma młodymi chłopami w jednym miejscu można się tylko domyślać
Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody


@koroluk: toleruje, bo nie ma jeszcze siły ani relanych możliwości żeby tego zakazać i jeszcze przy tym obić uczestników.
Już historia zna tą lewicową tolerancję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!


Nie u prawicy tylko u debili. Sama akcja spalenia tęczy to też z resztą nic innego jak czysta prowokacja, majaca na celu nas dzielic.

Tak mogłaby wyglądać cała Polska.


@koroluk: W wiekszosci Polska tak wygląda. Nie wyglada tak Polska wieś, ale rowniez nie wyglada tak wies chociazby Amerykanska czy Niemiecka.
@temp16

przecież nikt nie mówi, żeby tolerować podludzi


Zależy kogo uważasz za podludzi, jeśli katolików to OP napisał

Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła


Hipokryzja. Taki wpis to jest na równi z podludźmi rzucającymi kamieniami.