Wpis z mikrobloga

Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!

W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi. W tle tęcza. Jak widać, katole się od niej nie spaliły. Także ona nie spaliła się od katoli, choć w przeszłości różnie bywało.

Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody, o tyle prawa notorycznie blokuje tęczowe marsze, lub nawet rzuca w nie kamieniami.

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
Pobierz k.....k - Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej...
źródło: comment_1622704694XSSjUt9emZZQSxc7nXLVTx.jpg
  • 194
@temp16: bo jak spojrzysz co sie dzieje to wszystko jest tylko kwestia czasu az przejdzie do nas
lewaczki mlode juz nie od dzis #!$%@? o BLM i police brutality mimo ze nic z tego u nas sie nie dzieje xDDDD
@koroluk: "Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji (...)"

Tak się zastanawiam - co Ty chcesz właściwie ugrać? Dobrze wiesz, że pisząc coś takiego triggerujesz drugą stronę. Z jednej strony piszesz jakie to piękne zdjęcie - bo wszyscy żyją obok siebie bez spiny, każdy tak jak lubi, a jednocześnie wbijasz katolikom szpilę. To jak w końcu jest - chcesz takiej zgody jak na tym zdjęciu czy nie? Zależy Ci na
@habaka: odpowiem od siebie, nic nie chcę ugrać. pluję tylko na sektę która zrujnowała ten kraj, ale która już wymiera i #!$%@? im w dupę. sprawia mi to wielką przyjemność. żadna zgoda nie jest potrzebna, oni po prostu przeminą jako dziwaczna ciekawostka, a w kościołach zmienionych na bary będziemy pić piwo
@koroluk lewa strona toleruje? #!$%@? XD. To chyba nie widziałeś postów na fb. Jak dorośli ludzie piszą jakieś wyrzygi obrażając tych ludzi z procesji. Kiedyś sam byłem wierzący. Teraz mi to wisi. Niech se robią co chcą. Dopóki nie są skrajnymi debilami. To samo z lewakami. Niech se maszerują. Sam mam kilku znajomych gejów, i dopóki nie są zniewieściałymi pedałami z chorymi poglądami, chcącymi zmienić cały świat, mam to gdzieś. Wydaje mi