Wpis z mikrobloga

Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!

W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi. W tle tęcza. Jak widać, katole się od niej nie spaliły. Także ona nie spaliła się od katoli, choć w przeszłości różnie bywało.

Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody, o tyle prawa notorycznie blokuje tęczowe marsze, lub nawet rzuca w nie kamieniami.

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
Pobierz k.....k - Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej...
źródło: comment_1622704694XSSjUt9emZZQSxc7nXLVTx.jpg
  • 194
@koroluk

Piwko istnieje


Procesja też istnieje XD

Już myślałem, że napisałeś coś bez tego swojego typowego #!$%@?, już myślałem, że napiszesz SPOKO, KAŻDY ROBI CO CHCE I #!$%@? MI DO TEGO
Ale nie, nie byłbyś sobą nie dociskając do katoli, bo przecież PICIE ALKOHOLU JEST PRODUKTYWNE w przeciwieństwie do procesji oczywiście
No szkoda wgle podejmować jakiejś polemiki z tobą gościu XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZuyKefrus: parę dni temu we Francji był jakiś marsz i zezwierzęceni zwolennicy jednej opcji bili niewinnych ludzi.

Poszukam kto był bijącym, to zobaczymy czy masz rację, czy piszesz bzdury.
gusła «obrzędy towarzyszące praktykom magicznym»


@Positano1: Nie rozumiem co w tej definicji Cię piecze. To że wiara w czary jest akceptowana przez większą ilość ludzi niż wróżenie z wosku nie oznacza że nie są gusłami. Dla ciebie wiara w reinkarnacje albo nie jedzenie wieprzowiny zapewne też jest gusłami, ale gdy ktoś tak powie o praktykach katolickich to nagle styki się w mózgu przepalają?
@koroluk: "W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. " -cos z czym lewica ma wieczny problem narzucając każdemu kolejne podatki, drenujac go z majatku, wprowadzając bezprawie i nietykalnosc dla bandytow i patusów, indoktrynujac dzieci, zadajac przywilejow itp itd
@koroluk: O w sumie ciekawe. Mi nie przeszkadzają symbole różnych mniejszości: czy to mniejszości seksualnych czy też mniejszości etnicznych, jak np. tatarskiej związanej z Polską od stuleci. Także taka tęcza jest dla mnie spoko. Półksiężyc też by był jeżeli wystawiła by go sobie mniejszość tatarska.

Natomiast całkowicie niezrozumiały dla mnie jako ateisty jest huk pękających dup jaki się zaczyna gdy gdzieś pojawia się krzyż. Ja obok przechodzę tak jak obok innych
@koroluk: o ile generalnie jestem za związkami partnerskimi jeśli to ma w czymś pomóc osobom lgbt, o tyle uważam, że cały ruch jest szkodliwy. Uczenie młodych zagubionych osób ze jest 30 płci i zestawów zaimków jest robieniem z nich dziwadel społecznych nawet w tolerancyjnym społeczeństwie i nie pomaga im odnaleźć siebie.
@koroluk: aktualnie po stworzeniu antykoncepcji i postępie w medycynie ludzie nie wiedzą jak się dogadać na linii mężczyzna - kobieta i jak to role społeczne mają wyglądać gdy nie zgrywa się to z naszą ewolucja i biologia.
aktualnie po stworzeniu antykoncepcji i postępie w medycynie ludzie nie wiedzą jak się dogadać na linii mężczyzna - kobieta i jak to role społeczne mają wyglądać gdy nie zgrywa się to z naszą ewolucja i biologia.


@SRzeyamlon: 30 płci i inne pomysły nie wnosza tu nic pozytywnego, i pod tym kątem mam lgbt za niebezpieczny ruch
@koroluk: "Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody, o tyle prawa notorycznie blokuje tęczowe marsze, lub nawet rzuca w nie kamieniami."

Zazwyczaj nawet spoko coś piszesz do momentu aż się nie zapędzasz w populizmie-polaryzujesz jak w tym zbędnym zdaniu, bez którego cały post by miał całkiem lepszy wydźwięk.
Bycie młodym warszawiakiem siedzącym w ogórdku, nie zainteresowanym religijnymi obrzędami, powiedzmy, że popierającym marsze równości
Ale nie, nie byłbyś sobą nie dociskając do katoli, bo przecież PICIE ALKOHOLU JEST PRODUKTYWNE w przeciwieństwie do procesji oczywiście

No szkoda wgle podejmować jakiejś polemiki z tobą gościu XD


@bezbek303: chodza i #!$%@?ą jakieś smuty zamiast się napić piwka jak człowiek. jakiej ty chcesz polemiki typie