Wpis z mikrobloga

Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!

W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi. W tle tęcza. Jak widać, katole się od niej nie spaliły. Także ona nie spaliła się od katoli, choć w przeszłości różnie bywało.

Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody, o tyle prawa notorycznie blokuje tęczowe marsze, lub nawet rzuca w nie kamieniami.

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
k.....k - Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej...

źródło: comment_1622704694XSSjUt9emZZQSxc7nXLVTx.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
@koroluk: Nie stawiam się po stronie prawicy jednak lewica z tolerancją to ma nie po drodze, lubi o niej gadać ale każdego kto nie krzyczy jak oni traktuje z marszu jak wroga.
  • Odpowiedz
@koroluk: Ogólnie to gadanie, że piwko ze znajomymi jest produktywne a pochód czy tam procesja jest bezproduktywna trochę zaprzecza temu co piszesz w tym poście xD

Jeśli ktoś uważa, że poczuje się lepiej pijąc piwko to spoko, ale tak samo i z procesja. Obie czynności są tak samo produktywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erni13:

Ogólnie to gadanie, że piwko ze znajomymi jest produktywne a pochód czy tam procesja jest bezproduktywna trochę zaprzecza temu co piszesz w tym poście xD


Nie zaprzecza - można sobie robić z kogoś podś#!$%@? i uznawać jego prawo do marszów, gadania głupot i tak dalej. Sarkazm na przeznaczonym do tego tagu to nie jest wchodzenie na głowę.

Jeśli ktoś uważa, że poczuje się lepiej pijąc piwko to spoko, ale
  • Odpowiedz
@koroluk Znaczy ja tu nawet nie widzę specjalnie #!$%@? i sarkazmu a bardziej zajeżdża mi to poziomem prawaków i żartów o kupie i ruchaniu w d00psko

Dla nich to też #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@koroluk: Początek dobry ale gadka o rzekomym tolerowaniu drugiej strony przez lewicę to jedno wielkie xD, szczególnie że sam tu patrzysz z poczuciem wyższości i pogardy do innych.
  • Odpowiedz
@erni13:

Znaczy ja tu nawet nie widzę specjalnie #!$%@? i sarkazmu a bardziej zajeżdża mi to poziomem prawaków i żartów o kupie i ruchaniu w d00psko


Nazwanie czegoś bezproduktywnym = żarty o kale i rvchaniu w d00psko. This escalated quickly.

Zresztą jestem za tym, byśmy sobie mogli żartować ze wszystkiego, również z kupy. Niech tylko taki prawak żartowniś uznaje prawo do tęczowych marszów i będzie pięknie!
  • Odpowiedz
W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi.


@koroluk: nie jestem praktykujący, ale tutaj to ostro #!$%@? głupoty.

Piwko istnieje.


Ale na piwku siedzisz, a na jakiejś gówno procesji sobie chodzisz obojętnie czy to dotyczy jakiś lgbt, niewidzialnego gościa z chmurki czy innych rzeczy.

I klasyczna skrajna
  • Odpowiedz
Nietolerancja prawicy: życzenie ludziom śmierci, rzucanie kamieniami, przychodzenie na marsze z ładunkami wybuchowymi
Nietolerancja lewicy: typek na wykop.pl napisał, że procesje nie są produktywnym spędzaniem czasu
  • Odpowiedz
@koroluk: Chodzi o sam wyraz pogardy wobec tych co idą za księdzem po mieście z twojej strony. Dla mnie to też bezsensowne, ale nie czuję sie wyrocznia żeby mówić czy Bóg jest i czy robią dobrze, czy źle.

A co do żartów o kupie, to poziom prawej strony jest tutaj dość ważny i nie należy tego porównywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koroluk: fajnie by było, jakbyś zaprzestał na tym, że to zdjęcie jest super, bo każdy robi co chce. Ale MUSIAŁEŚ dodać, że procesja jest bezproduktywna xd chodzenie jest bardziej produktywne niż siedzenie. Dzisiejsza lewica sprawia, że wstyd mi się nazywać lewaczką.
  • Odpowiedz
@koroluk: ach, uwierała naziolstwo ta tęcza, uwierała jak drzazga w fiucie. Zbyt kolorowo było, zbyt miło. Jeszcze się nie daj boże jakiś gej poczuł akceptowany. Trzeba było pokazać, że u nas to dzikusy rządzą na ulicy stosując prawo pięści.
  • Odpowiedz