Wpis z mikrobloga

Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!

W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi. W tle tęcza. Jak widać, katole się od niej nie spaliły. Także ona nie spaliła się od katoli, choć w przeszłości różnie bywało.

Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody, o tyle prawa notorycznie blokuje tęczowe marsze, lub nawet rzuca w nie kamieniami.

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
k.....k - Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej...

źródło: comment_1622704694XSSjUt9emZZQSxc7nXLVTx.jpg

Pobierz
  • 194
@erni13:

Ogólnie to gadanie, że piwko ze znajomymi jest produktywne a pochód czy tam procesja jest bezproduktywna trochę zaprzecza temu co piszesz w tym poście xD


Nie zaprzecza - można sobie robić z kogoś podś#!$%@? i uznawać jego prawo do marszów, gadania głupot i tak dalej. Sarkazm na przeznaczonym do tego tagu to nie jest wchodzenie na głowę.

Jeśli ktoś uważa, że poczuje się lepiej pijąc piwko to spoko, ale
@erni13:

Znaczy ja tu nawet nie widzę specjalnie #!$%@? i sarkazmu a bardziej zajeżdża mi to poziomem prawaków i żartów o kupie i ruchaniu w d00psko


Nazwanie czegoś bezproduktywnym = żarty o kale i rvchaniu w d00psko. This escalated quickly.

Zresztą jestem za tym, byśmy sobie mogli żartować ze wszystkiego, również z kupy. Niech tylko taki prawak żartowniś uznaje prawo do tęczowych marszów i będzie pięknie!
W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi.


@koroluk: nie jestem praktykujący, ale tutaj to ostro #!$%@? głupoty.

Piwko istnieje.


Ale na piwku siedzisz, a na jakiejś gówno procesji sobie chodzisz obojętnie czy to dotyczy jakiś lgbt, niewidzialnego gościa z chmurki czy innych rzeczy.

I klasyczna skrajna
@koroluk: Chodzi o sam wyraz pogardy wobec tych co idą za księdzem po mieście z twojej strony. Dla mnie to też bezsensowne, ale nie czuję sie wyrocznia żeby mówić czy Bóg jest i czy robią dobrze, czy źle.

A co do żartów o kupie, to poziom prawej strony jest tutaj dość ważny i nie należy tego porównywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)