Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

30 czerwca 2021 roku nakładem wydawnictwa MAG ukażą się kolejne dwa tomy wznowienia Malazańskiej Księgi Poległych. "Wspomnienie Lodu" i "Dom Łańcuchów" w twardej oprawie będą liczyć odpowiednio 1056 i 896 stron, przez co cena okładkowa, względem pierwszych dwóch, wzrasta do 59 zł. Następne dwa po wakacjach, a jeszcze w ich trakcie pojawią się dwa zbiory opowiadań o Bauchelainie i Korbalu. Poniżej okładki.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #fantasy #malazanska #malazan #erikson #mag
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

30 czerwca 2021 roku nakładem wydawn...

źródło: comment_1622644982fqcuyZrmP1SOlFkiPMxcQF.jpg

Pobierz
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Whoresbane: przesunęli premierę o 2 tygodnie? Początkowo miały wyjść 14 albo 16 czerwca, jeśli dobrze pamiętam. Czyli ebooki będą gdzieś w połowie lipca, tak jak ostatnio po dwóch tygodniach od wydania dwóch pierwszych tomów. No nic trzeba sobie dawkować czytanie. Dobrze, że już 11 czerwca wychodzi piąty tom Tajemnicy Askiru Richarda Schwartza "Wyspy ogniste". Polecam jak ktoś nie czytał.
@Whoresbane: @DnobezDNA: przeczytałem tylko pierwszą i mi się nie podobało. Chaos, milion postaci, a samej opowieści prawię nic (w sensie, że niesatysfakcjonujące fabularnie). Dużo z tego raczej nie pamiętam - jest to sens czytać dalej? Rozkręca się dopiero później, czy już po pierwszej powinieniem być zajarany i jestem z tą serią po prostu niekompatybilny?
@AdelbertPeel
@ryhu pierwsza część jest bardzo trudna, później jest coraz lepiej jak już poznajemy świat. Ludzie generalnie narzekają że nie ma żadnego wprowadzenia do świata, od razu na głęboką wodę i nie wiesz co się tak naprawdę dzieje ( ͡º ͜ʖ͡º) seria jest naprawdę bardzo specyficzna. Polecam przeczytać więcej niż jeden raz bo wiele rzeczy umyka za pierwszym razem. Dla mnie osobiście jest to absolutny top z
@Leniwcowy "łykniecie" moze być ciężkie bo to 10 naprawdę solidnych tomów bez żadnego wprowadzenia do świata i pojęć, które tam występują. Do samego końca będziesz się zastanawiał o czym ta seria tak naprawdę jest ( ͡º ͜ʖ͡º) ogrom wątków (często niewyjaśnionych lub nieistotnych dla fabuły), mnogość postaci, pamiętam, że ludzie krytykowali ja z tego powodu. Nic nie jest czarno białe, każdy bohater ma swoje motywy, do tego
@Soothsayer: Nie no na spokojnie ze zrozumieniem, czytam koło 300 stron na godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale 10 tomów za dużo na weekend to będzie weekendowa seria miesięczna w najbliższym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)