Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

30 czerwca 2021 roku nakładem wydawnictwa MAG ukażą się kolejne dwa tomy wznowienia Malazańskiej Księgi Poległych. "Wspomnienie Lodu" i "Dom Łańcuchów" w twardej oprawie będą liczyć odpowiednio 1056 i 896 stron, przez co cena okładkowa, względem pierwszych dwóch, wzrasta do 59 zł. Następne dwa po wakacjach, a jeszcze w ich trakcie pojawią się dwa zbiory opowiadań o Bauchelainie i Korbalu. Poniżej okładki.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #fantasy #malazanska #malazan #erikson #mag
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

30 czerwca 2021 roku nakładem wydawn...

źródło: comment_1622644982fqcuyZrmP1SOlFkiPMxcQF.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Jeśli podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam #!$%@? gust, potrafię przeczytać całość HP w sobotę, a w niedzielę zacząć czytać Wieśka i stwierdzić, że to nie dla mnie a potem szukam i szukam i szukam, ostatnio na biografię się przerzuciłem, ale to nie to.
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Jestem na 85% w czytaniu Ogrody księżyca i nie czuję tematu. Zacząłem czytac bo to często polecana seria na wykopie. Jestem rozczarowany. Jest w tym sens ale postacie są płaskie, wszystko jakies takie bez głębi. Ta cała sprawa z podpalaczami mostów, Paran wskakuje i wyskakuje. Czego nie widzę? Czy warto po tej książce sięgać po kolejną?
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Dzięki za twoje posty, bo kiedyś się czaiłem na to, jakoś krótko po skończeniu Koła Czasu. Już miałem kupować pojedyncze tomy za 200-300 złotych, aż przypadkiem trafiłem na twojego posta o wznowieniu Malazańskiej i to w twardej oprawie
  • Odpowiedz
@bez_znaczenia: Pierwszy tom jest #!$%@? i chaotyczny. Warsztat literacki Eriksona bardzo się poprawił w drugim tomie. No i drugi tom to z kolei inna część historii z innym settingiem. Daj szansę temu drugiemu tomowi i zobacz czy siądzie.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: To jest takie tempo, żeby nic nie umknęło. Wyciągam z książki wtedy wszystko, bo strasznie irytują mnie jakieś niedopowiedzenia, albo gdy czegoś zapomnę. Generalnie kiedyś zrobiłem test i mogę czytać jeszcze szybciej, ale straty w historii są za duże i dla mnie bezsensu.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Szczerze? Nigdy się nie uczyłem szybkiego czytania. Od gówniaka chciałem czytać i jeśli się nie mylę miałem 5 lat gdy zaczałem coś tam czytać, bo dziadek mnie uczył pisać literki, składać słowa, prócz tego dodawałem i odejmowałem z nim w słupkach. Zawsze mnie do tego ciągnęło i przyszło mi to w jakiś sposób naturalnie. Czytałem coraz więcej i szybciej i w końcu doszedłem do tego poziomu co teraz. Pamiętam,
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Hej, widzę że już pierwszych tomów zaczyna powoli brakować, ale skoro mają dodrukowywać cały cykl to te pierwsze tomy dodrukują jeszcze, jak myślisz? Nie wiem czy muszę kupować już teraz z obawy że pierwsze tomy będą musiał kupować po mocno zawyżonej cenie :x
  • Odpowiedz