Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@Axim: samochód powinien z automatu przeglądu nie przejść, tak wiem że znajomości, ale ciekawe ilu diagnostów by ryzykowało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Axim: Zastanawiam się: po pierwsze czemu ludzie zakładają takie tablice? Chyba trzeba to jakoś w wydziale komunikacji załatwić, wymaga zachodu. Po co to komu? Po drugie: czemu jest taki hejt na tych co takie tablice mają. Co komu do tego? Po trzecie: czy to faktycznie jest nielegalne? O co chodzi z tymi tablicami?
  • Odpowiedz
  • 291
@adamszuba Janusze chcą się dowartościować i brakuje numerów dla faktycznych zainteresowanych , którzy mają oryginalnie miejsce pod mąkę blachy, więc Janusze udają się do wydziału komunikacji i składają fałszywe oświadczenie, że ich auto jest przystosowane do amerykańskich rejestracji
  • Odpowiedz
  • 210
@adamszuba jest nielegalne bo wymiar tablicy mocno ogranicza ilość znaków i auta, które faktycznie tego potrzebują nie mogą skorzystać ponieważ tablica jeździ na golfie z EU ramką. Mam dwa auta z USA i w jednym muszę mieć małą tablice inaczej obciera mi lakier na klapie i zaraz ruda wyjdzie.
  • Odpowiedz