Wpis z mikrobloga

  • 0
@barney w USA prawdopodobnie nie miałby w ogóle tablicy z przodu. Ale musi cię boleć skoro nawet zrobiłeś foto ((oo))


Co miało by mnie boleć? Ten czołg który mu się nawet do garażu nie mieści? LOL
  • Odpowiedz
@Axim: Kiedy jedzie ktoś z małymi blachami gdzie zmieściłyby się normalne to od razu wiemy że mamy do czynienia z debilem z małym przyrodzeniem. Tępić takich.
  • Odpowiedz
@roszej: OK, jak słyszę jakieś stowarzyszenie w Polsce to już się domyślam o co chodzi( ͡$ ͜ʖ ͡$). Tak, jak mi kumpel wytłumaczył o co chodzi z blachami w UK, to na początku byłem jak zaprogramowany, a po co to a na co to komu, ale przecież to jest tak proste, tak oczywiste, czemu u nas taka komplikacja, właściwie niepotrzebna, właśnie po to by pieniądz przepływał przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ManamanaTuriruriru najwięcej bo ponad 4k wydano w mazowieckim. Po 3 latach nie tak dużo przyznasz. A brakuje też normalnych szczególnie w okresach letnich ¯\(ツ)/¯

@roszej: wiesz ja tego nie liczę, ale uważam, że ilość wypuszczanych tablic do obiegu odpowiada ilości sprowadzanych statystycznie aut z USA. Ja pochodziłem tydzień #!$%@?, że mam tablicę z przodu i z tyłu w kształcie litery U i tyle mogłem. A Janusz na passeratti ma
  • Odpowiedz