Wpis z mikrobloga

Dałem sobie czas do 30 żeby kogoś poznać i stworzyć związek, w przeciwnym przypadku idę na sznur . Niestety 30 już w listopadzie a perspektywy dalej beznadziejne, więc chyba trzeba się mentalnie przygotowywać powoli na opcje numer dwa. Trochę mi szkoda matki, ale widzi jak się męczę, wiem że pewnie będzie jej przykro ale ten jeden raz muszę się zachować egoistycznie, nikt za mnie nie żyje moim życiem więc mam prawo się tak zachować
#przegryw #tfwnogf #samotnosc #zwiazki #depresja
  • 136
@MarcoSpolsky: i dołożysz tylko numerek do i tak beznadziejnych statystyk na ten temat. Olej laski całkiem i na maxa. Nie słuchaj gdy ktoś o nich gada itp. Udawaj że nie istnieją. Można w życiu robić fajne rzeczy, niekoniecznie jakieś spektakularne ale fajne. Powiem Ci, że gdyby kobiety nie istniały faceci by prowadzili zajebiste życia. Wyobraź sobie że nikt nie ma potrzeby kontaktu z nimi. Jak wyglądałoby ich życie?
@wykolejony: #!$%@? tu to chyba same normictwo siedzi, które nigdy w życiu nie doświadczyło prawdziwej samotności, tak chce ze sobą skończyć bo nie uśmiecha mi się spędzenie całego życia w pojedynkę, jak widzę te wszystkie pary na mieście to mi żyłka pęka z zazdrości, też chciałbym być dla kogoś ważny, budzić się obok osoby która kocham i która kocha mnie, przecież człowiek nie jest z natury samotnikiem, nie jesteśmy kotami
@MarcoSpolsky: typie, też mi czasami brakuje tej drugiej połówki, ale przecież nie będę się wieszał, bo jej nie mam. To absurdalne. Zajmij się swoim życiem i przestań się skupiać na życiu innych. I dlaczego zakładasz, że całe życie spędzisz sam? Masz ledwo 30 na karku, fajny wiek. Także naparz sobie mieliski na uspokojenie i pamiętaj:

Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie.
@MarcoSpolsky: doświadczam codziennie samotności, i też chciałbym kogoś kto mnie kocha. Spróbuj odpocząć mózg od lasek, tak mocno. Faping jakoś z raz na tydzień i odcinanie się od bodźców. Ja mam tak, że jak zacznę jechać z tinderami i xxx to parę dni i depresja. To działa jak jakieś tanie prochy. Niby fajnie się czujesz na początku, ale po jakimś czasie wypadają zęby i włosy xd.