Wpis z mikrobloga

DLACZEGO OSOBY 80+ SIĘ NIE SZCZEPIĄ ?

Już tłumaczę. Bo one według mnie w ogóle nie powinny się szczepić. Mój dziadek (86 lvl) dostał jedną dawkę i tak go rozłożyło, że leży dziś w łóżku i jest w bardzo złym stanie. Przed szczepieniem też nie był w najlepszej kondycji, starość postępuje, ale chociaż samodzielnie dreptał do toalety, odezwał się raz na jakiś czas, samodzielnie jadł. Teraz już łóżko szpitalne, mało kogo poznaje. Jedna i druga Babcia (85, 86 lvl - jedna jego żona, druga od strony ojca) dużo lepsze zdrowie od dziadka i szczepionkę przyjęły bez szwanku Jak przyjechali do niego, to tylko się spojrzeli i wydukali "yyy, to jednak jedna dawka starczy".

Nie mam żalu do całego świata, mam żal do lekarzy, którzy szczepią na ślepo, jak najwięcej, każdego po kolei. Nie powinno się szczepić każdego, bo nie każdy ma na to zdrowie. W jego przypadku nawet takie drobne powikłania jak zawroty głowy mogły mega pogorszyć jego stan. U nas jest szczepionkowy szał. Gość jest półżywy? Chooy, dawaj mu szybko Pfizera, ważne statystyki i wyszczepialność, a nie ludzkie życie.

#koronawirus #szczepienia #sluzbazdrowia #lekarz #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sok_Mandarynkowy: moja babcia 89 lat szczepiła się Moderna w lutym, albo styczniu (zapisała się pierwszego dnia rejestracji) zero powikłań, jej siostry (90 i 80 lat) to samo. Moi rodzice (60+) oboje przeszli bez żadnych problemów. Z tego co wiem wszyscy byli przebadani przez lekarzy - a nie tylko zmierzono im temperaturę
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: czytałem. Powiem więcej, jakoś nie zgadza się z tym co piszesz ,se nabijanie statystyk ważne bo lekarz mojemu koledze miesiąc po covidzie jak przeszedł zabronił się szczepić co najmniej 3 miesiące więc nie widzę tutaj na siłę pchanie do szczepień.
  • Odpowiedz