Wpis z mikrobloga

  • 144
UWAGA, chciałbym was mocno przestrzec przez pizzeria PIZZA&VINO Pomorska 10, 80-333 Gdańsk
www.pizzavino.pl

Postanowiłem zamówić sobie pizze przez uber eats w tym lokalu, wybrałem pizze PROSCIUTTO (sos pomidorowy, mozzarella biała, prosciutto cotto, salami napoli, salami piccante, pancetta, oregano - CENA 35zł) Lokalizacja dostawy była około 200 - 250m od lokalu, czas dostawy według aplikacji pokazywał godzinę 22:30, około godziny 22:50 zacząłem się lekko niepokoić o moje zamówienie więc stwierdziłem że zadzwonie, po około 10 minutach ciągłych prób (bo nikt nie odbierał) udało mi się dodzwonić dowiedziałem się że mają bardzo duży ruch, że kierowca już jedzie do mnie z zamówieniem i że najlepiej to tą aplikacje #!$%@? by w #!$%@?, koniec końców zamówienie otrzymałem o godzinie 23:20 (przypominam 200m od lokalu) i wiecie co jest w tym najlepsze? Otrzymałem to :

#!$%@? tej pizzy nie polecił bym nawet sobczakowi #sobczakcontent

#gdansk #trojmiasto #pizza #ubereats #gastronomia
magiol - UWAGA, chciałbym was mocno przestrzec przez pizzeria PIZZA&VINO Pomorska 10,...

źródło: comment_1622499950ymq09aLq7kdYauqLuSBT4N.jpg

Pobierz
  • 65
@FulTun przecież to co oni mi przywieźli to nie jest pizza, ty byś to zjadł? Jak to było surowe i zimne a w dodatku wyglądało jak by ta pizze wszamał ktoś a potem zwrócił