Wpis z mikrobloga

rozumiem ideę "fwb" w normalnym życiu - masz przyjaciela, lubicie się, szanujecie

Dokładnie, wielu ludzi zapomina czym jest literka "F" w tym popularnym ostatnio akronimie.


@caslin: @Makak87: czyli wszyscy wasi znajomi na facebooku (w końcu "friends") to bliscy przyjaciele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Makak87: no spoko, ale nie do tego piję xd chodziło mi o to, że ostatnio dość często spotykam się z wywodami, że ludzie źle interpretują fwb zapominając o elemencie "friends", a ja bym jednak przetłumaczył to na "znajomi" a nie "przyjaciele"
  • Odpowiedz
Z FWB jest ten problem,że jedna strona może się zakochać w drugiej bez odwzajemnienia i wtedy robi się nieciekawie xD
  • Odpowiedz
@slepauliczka: mam wieloletnie doświadczenie w rąbaniu drewna i ładowania węgla. Razem moglibyśmy wszystko, gdyby nie fakt że małopolska zakazuje pieców na paliwa stałe i nie przydam Ci się #!$%@? do niczego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
umawianie się na samym wstępie na bycie przyjacielem z seksem, z obcym facetem, jest... no jak dla mnie dziwne.

@caslin: bo to jest zawoalowana wersja "ruchasz się, czy trzeba z tobą chodzić"
  • Odpowiedz
@caslin nie znam się na tym, bo mam tj konto, ale wydaje mi się że irl takie relacje nie są oparte na przyjaźni, albo może nazywa się to związkami.
  • Odpowiedz