Wpis z mikrobloga

Posiadam #nintendoswitch oraz #kindle i są to bardzo wygodne sprzęty ale jest jedna rzecz która mnie wkurza w #nowetechnologie i #elektronika a mianowicie to że jak nie używam kindla czy switcha przez tydzien albo troche dłużej to żeby go gdzieś zabrać muszę go naładować nawet jeśli gdy go odkładałem mial ponad połowę baterii, ja rozumiem że działanie w tle ale nie ma nawet możliwości wyłączenia tego (w kindlu mam tryb samolotowy ciągle i nic). Wiem że musi być zegar podtrzymany czy coś ale to przecież do tego można osobną bateryjkę dać która się ładuje z głównej baterii i wystarcza na miesiąc (bo przez miesiąc sprzętu na pewno użyje więc i potem podładuje). Tak ogólnie to przydałby się na obudowie przełącznik odłączający całkowicie baterie
  • 37
(w kindlu mam tryb samolotowy ciągle i nic)


@mirasKo-Kalwario: wut, mi na samolotowym trzymał kilka msc i w zasadzie nigdy sam się nie rozładował z siebie nawet.

Na switchu w sumie nie wiem ale też zakładam, że z 2 tyg wytrzyma uśpiony. Rzadko gram ostatnio.
a mianowicie to że jak nie używam kindla czy switcha przez tydzien albo troche dłużej to żeby go gdzieś zabrać muszę go naładować nawet jeśli gdy go odkładałem mial ponad połowę baterii,


@mirasKo-Kalwario: To może jak nie używasz Switcha przez tydzień, to go wyłączaj, a nie usypiaj. Albo po propstu odkładaj do docka. W końcu po to jest.
Co do Kindla, to nie słyszałem jeszcze żeby ktoś miał taki problem. Ten
@Tesseract: odkladam do futerału bo po to jest, napisalem wyżej że będę wyłączał bo nie mialem pojęcia o tym ze jest usypianie i wyłączanie, napisalem o tym wyżej, przeczytaj najpierw wątek zanim odpowiesz
@Gronbar: Gdzie napisałem że ma trzymać pół roku na 100%? oczekuje tylko że jak zostawie switcha na 1-2 tyg w plecaku ze 100% baterii to po tych 14 dniach będzie mial chociaż 10%. Dodatkowo nigdzie nie napisalem
napisalem o tym wyżej, przeczytaj najpierw wątek zanim odpowiesz


@mirasKo-Kalwario: To może cytuj na co odpowiadasz, żeby się to dało czytać.
Jak dajesz 4 odpowiedzi w 1 wpisie, to nikt się nie będzie teraz przekopywał, żeby sprawdzić czego dotyczyło "dzieki sprawdze to,"