Wpis z mikrobloga

  • 0
@zdjecie_z_wenszem a może to się mieści za pokojem z drugiego zdjęcia który jest "bardzo otwarty" więc takie wyrko za ścianą zapewnia choć trochę prywatności. Nie wiem jedynie się domyślam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zdjecie_z_wenszem: ale to serio jest słabo zagospodarowane to mogłeś dać łóżko piętrowe bez dolnego łóżka pod to dać biurko i szafkę jeśli łóżko byłoby wysoki odpowiednio to byłoby to w miarę odpowiedni mieszkanie dla 95% wykopków
  • Odpowiedz
@zdjecie_z_wenszem: Wyobrażam sobie, jak wnosili tę wersalkę i typ z przodu musiał się potem po niej wyczołgiwać do wyjścia.
Ciekawe, czy w tym momencie w głowie Janusza przemknął choć cień wątpliwości, że może jednak ten schowek jest za ciasny na sypialnię.
  • Odpowiedz
zoomerom to wystarczy, bo yyy ten no, minimalizm


@loxapine: Srał pies minimalizm, ja po prostu od dziecka lubiłem ciasnotę. Siedziałem jako gówniak w pudłach, namiotach i pod telewizorem.
  • Odpowiedz
@zdjecie_z_wenszem: z 10 lat temu do takiego pokoju zostałem zaprowadzony z dumą przez pana piłkarza Czereszewskiego jak szukałem lokum na studiach. Tylko, że tam pokój był w piwnicy a okienko było pod sufitem xD.
Takie cele były trzy a wzdłuż nich kuchnia w korytarzu w kształcie wagonu, na końcu której znajdowała się gumowa zasłonka za która była łazienka xd
  • Odpowiedz