Wpis z mikrobloga

przez moje spier#olenie nie potrafię zadzwonić i umówić się na wizytę, a jest ze mną coraz gorzej, za chwilkę się maści skończą, źle wyglądam, noga mnie boli, czemu ja taki jestem, nikomu nic nie zrobiłem...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PorzeczkowySok: dlaczego nie potrafisz? boisz się? jeśli tak to czego? Raz się żyje, trzeba powiedzieć yolo i się przełamać. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale jak zmienisz podejście na totalne #!$%@?, albo udawanie kogoś kim nie jesteś to mogłoby to pomóc przy tej jednej rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PorzeczkowySok: no to musisz niestety zacisnąć zeby i dzwonić. Wyjścia nie ma. Ewentualnie możesz tam pójść, ale zakładam, że to jeszcze gorsza opcja
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok: ogólnie to robisz to dla swojego dobra, więc reszta powinna być nieistotna. Postaw siebie jako priorytet, nawet jeśli oczekujesz negatywnych rzeczy. Tego nie możesz kontrolować i się będą zdarzać. A przy tym 'telepaniu' jak mówisz to będziesz miał tak cały czas dopoki wlaśnie się nie przełamiesz i zrozumiesz że strach jest nieadekwatny do sytuacji. Mówię też sam z własnego doświadczenia, i nawet teraz mam że unikam niektórych telefonów ale
  • Odpowiedz
@ntoskrnl: może i głupia by była, ale chyba nie potrafiłbym tego tak chłodno przyjąć, i tak bym się przejmował tym, muszę się nauczyć takiego myślenia, może to przez bardzo niską samoocenę, jakbym miał wyższą, to nie dawałbym sobą tak pomiatać i nie przejmowałbym się
  • Odpowiedz
@StarszyTypiarz: poprosić nie mam za bardzo kogo, a poza tym chciałbym to sam załatwić, w końcu już jestem dorosły od kilku lat, muszę się uczyć takich rzeczy, masz rację, będę myślał o tym celu, to mnie jakoś zmotywuje, bo już muszę się umówić
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok: a kurcze fakt, chcą dane
szkoda że nie luxmed bo tam można przez internet
a może dopytaj czy można się mailowo umawiać? ciężko na bieżąco ustalić wolne terminy ale jak masz wolny cały dzień albo kilka dni to piszesz co i jak i jest większa dowolność bez rozmowy
  • Odpowiedz