Wpis z mikrobloga

@FantaZy: od dawien dawna wiadomo ze politykow z okolic "konserwatywnego liberalizmu" najtrudniej zrozumiec i zawsze wyskakuja z "nie o to mi chodzilo". Tak bylo, jest i bedzie
Mentzen wytłumaczył dlaczego.


@Volki: tak,np wtedy kiedy mowil, ze jest za wolnoscia slowa (no chyba ze mowimy o wyimaginowanym bycie, wtedy nalezy ludzi karac). Jest tez w jednej formacji z debilami, z ktorymi sie nie zgadza, lub woli powiedziec ze nie ma zdania.
@div037: Problem jest nie w głosowaniu na konkretną osobę, a na konkretną partię. Sam Stanowski mówił, że Mentzen nawet jakby nie chciał to w obecnym stanie jest twarzą Konfederacji, taką samą jak Bosak, Korwin czy Braun. Na obecnym etapie to tylko spekulacje, czy odejście kontrowersyjnych osób (wg opinii publicznej) z partii dałoby pozytywny czy negatywny efekt. Sondaże póki co pokazują, że raczej Konfederacja rośnie, co na pewno jest ciekawe w kontekście
@RandyMarsh1

no tlumaczyl ze jest za taka wolnoscia slowa, zeby mozna bylo obrazac druga osobe (no chyba ze ta osoba nie istnieje - wtedy nie mozna).

To są twoje urojenia lewackie. Napisz sobie co powiedział, bo może czytanie lepiej pójdzie.
@Volki: no spoko, na twoje dwie odpowiedzi, dwa razy mnie obrażasz, to tak jakbyś się przyznał na kogo głosujesz :)
Co do Mentzena to powiedział też, że spora część tego co głosi konfa jest krojone pod prostych ludzi, żeby się dobrze sprzedało i bez antagonizowania pewnych grup, mieliby koło 1%.
@RandyMarsh1 Obrażasz moją inteligencję i jeszcze masz czelność mi zarzucać, że ja cię obrażam.

To tak jakbym powiedział co twoja matka mi mówiła co ona lubi. Jak myślisz, kłamałbym czy powiedziałbym prawdę, dzbanie?
@Volki: to już trzecia twoja odpowiedz gdzie zamiast odnosić się do wywiadu z mentzenem atakujesz mnie personalnie. Tym razem nie odmieniasz słowa lewak przez kolejne przypadki i tym samym spadło ci ratio z 2 lewaków na wpis(no ale wkroczył temat matki i zwyzywałeś mnie wiec poziom utrzymany).
@RandyMarsh1 Naucz się lewaku jednego. Konfrontujesz swoje zdanie z faktami, a nie wymyślonymy przez siebie urojeniami. Jeśli twierdzisz, że ktoś coś mówi, to to cytujesz, lewaku - stąd mój przykład z twoją matką, ale widzę, że nie rozumiesz aluzji.