Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem malutki i nie zdawałem sobie jeszcze sprawy z tego, jak bardzo przegrałem życie. Babcia zabierała mnie na spacery po łąkach, mówiła mi w tedy że "zwierzęta są lepsze od ludzi'. Kiedy powiedziałem o tym mamie wyśmiała mnie i powiedziała żebym nie miał takiego podejścia, bo to głupie. Dziś po 19 latach kontaktu z normikami, wracam do mądrych słów mojej Babci () Nigdy nie słyszałem, aby zwierze gnębiło innego zwierza dla rozrywki. Zwierzęta zabijają tylko kiedy są głodne. Człowiek skrzywdzi, poniży, zwyzywa drugiego człowieka dla własnej rozrywki.
#przegryw ##!$%@? #fobiaspoleczna #zwierzeta #natura #wspomnienia
Pobierz Y.....D - Kiedy byłem malutki i nie zdawałem sobie jeszcze sprawy z tego, jak bardzo ...
źródło: comment_1622020018IN2PhiH46s4KGVOiw7sxXL.jpg
  • 15
@YoungZibixD: kotowate uwielbiają zabijać dla zabawy a nie pożywienia. Podobnie kuny, potrafią wymordować cały kurnik a zabrać stamtąd czy zeżreć dwie sztuki.

W stadach samce o najniższym statusie, takie norniki, regularnie służą za worki do bicia. Jak mają niefart, całe stado potrafi się obracać przeciwko nim. Ot, tak. Bo się akurat ustala nowa hierarchia i trzeba pokazać, kto jaki szczebelek drabiny zajmuje.

A ić z tym bambinizmem.