Wpis z mikrobloga

Poszedłem na informatykę bo lubiłem hardware, sieci. Co zastałem na studiach? programowanie i matematykę. Rzucenie studiów na 3 semestrze to była najlepsza decyzja dla mojej psychiki. Wkurzałem się że nie mogę za cholerę tego ogarnąć wszystkiego zarówno struktur jak i matmy :P
Oto przykład mojej wybtinej wiedzy z #matematyka 1.25 punktu na 10 :D
#studbaza #informatyka
Pobierz
źródło: comment_1622015172OMK7FxP4r9n8DdBWBN8z8w.jpg
  • 296
pochodna, granica funkcji czy reguła LHospitala to poziom liceum? Może jak się na kółka matematyczne chodziło, ale na pewno nie jest to poziom liceum, nawet w programie rozszerzonym.

@pwone: xD Nie chcę Cię martwić, ale chyba uczęszczałeś do szkoły specjalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Egzamin na koniec semestru to same zadania na wyprowadzenia, które były robione w trakcie semestru na wykładach. Skutek był taki, że wykułem to na pamięć (ok. 50 zadań), żeby tylko zdać.


@tegie: na egzaminie były dokładnie te same zadania przerabiane w trakcie semestru czy np. były pozmieniane liczby?
@kamilspl ojoj życie zweryfikuje.... Aż muszę napisać, nie zesraj się :) się nie obejrzysz a OP będzie kosił hajs 5x większy niż Ty będąc bez wykształcenia :) życie różne scenariusze pisze, jako stary dziad powinieneś o tym wiedzieć :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: informatyka to strata czasu, ale idioci i tak będą klaskali, bo nie ważne co się robi, ważne żeby tańczyć jak ci zagrają. Mentalność niewolnika ludzi bez pomysłu na życie.

Idź lepiej na kurs programowania, pół roku i będziesz pracował jako junior. A tej matematyki nigdy w życiu nie użyjesz, ani nie użył żaden z komentujących.
@rocky_b: a widzisz tam jakąś całkę do rozwiązania? jest tylko jedna, bardzo prosta pochodna do policzenia. przy okazji to OP wykazał się kompletnym brakiem wiedzy nawet z zakresu funkcji trygonometrycznych zaznaczając odpowiedź cos(1,56) = 1,01 (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Matma na tym poziomie nie jest po to, żeby miała zastosowanie, tylko po to, żeby odsiać tych mniej zdolnych/mniej zdeterminowanych. Dziwnym trafem u mnie na kierunku po zdaniu tych wszystkich analiz i algebr nagle zrobiło się całkiem normalnie (kierunek chemiczny)


@Czill23: genialne usprawiedliwianie #!$%@? programu xD wam napluć w twarz, to powiecie, że to test i tylko najsilniejsi zostaną xDDD