Wpis z mikrobloga

@Loginsrogim: ja na przykład na tej zasadzie nie ufam kodeksowi drogowemu, przecież gdyby on pomagał ludziom bezpiecznie jeździć to na pewno nie wprowadziłby tego PIS


Nie czepiam się słówek... ale Pis nie wprowadził kodeksu drogowego i to porównanie jest z dupy
@Loginsrogim Rząd myśląc że Polacy rzuca się na szczepionki pewnie ich w #!$%@? zamówił, ludzie nie przychodzą, za to zamówienia nadal aktualne, żeby nie było przypału że znowu miliony #!$%@?, szczepionki zmarnowane - robi się loterie z jakimiś fantami, wiadomo że Polak łasy na nagrody to poleci raz dwa do punktu szczepień - same profity, szczepionki nie zmarnowane, PR nagrodami poprawiony, no powiedźcie, kto tyle dał? ( ͡º ͜ʖ͡
@Loginsrogim: w zasadzie nie wiadomo o co chodzi w tym komentarzu. Co podejrzane? Każdy sobie może wymyślić teraz teorię. Zabić, wybić, kontrolować, sterować, sprzedać, zrobić niewolnikami? Moja to taka, że poprzez loterię mogą sobie dalej wprowadzać pieniądze czy tam szczęśliwcami będą ich znajomki. Kolejny kranik do wycieku pieniędzy.
@Loginsrogim: ja na przykład na tej zasadzie nie ufam kodeksowi drogowemu, przecież gdyby on pomagał ludziom bezpiecznie jeździć to na pewno nie wprowadziłby tego PIS


@sipcabej: pis nie jest twórcą kodeksu drogowego

Co więcej - zmiany które w nim dokonali są anyludzkie i zmniejszają bezpieczeństwo (bezwzględne pierwszeństwo pieszych np.)
ja na przykład na tej zasadzie nie ufam kodeksowi drogowemu, przecież gdyby on pomagał ludziom bezpiecznie jeździć to na pewno nie wprowadziłby tego PIS


@sipcabej: PiS nie wprowadził kodeksu drogowego, czyli mamy dowód na to, że nie chcą naszego bezpieczeństwa, a szczepionki wprowadzili, więc OP ma rację.