Wpis z mikrobloga

I znowu potwierdza się to, że #konfederacja i jej popieranie ma w sobie coś z bycia w kulcie/sekcie. Takich fikołków i wygibasów dowodzących, że Memcen wcale nie powiedział tego co powiedział, to w cyrku nie zobaczysz. Jeżeli fakty pokazują, że z Dogmatem może być coś nie tak - to po prostu negujemy fakty. Nasza Wiara ma rację. Nasza Wiara przetrwa!!

  • 39
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@typzoszczednosciami97: nie ma na kogo głosować? Rozumiem, że partię liberalną? To głosujmy na Bosaka, co to chciałby spowalniać gospodarkę bo hindusi, całe życie kształtował światopogląd "w opozycji do liberalizmu", wywodzi się z RN który w swoim programie wprost nazywa kapitalizm błędnym systemem, no ale wyczuł że gadanie o niskich podatkach to szansa na kontynuację kariery zawodowego polityka? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@czakabakir: bo to jest kult. I o nich mówimy. Antifa może sobie nawet ołtarzyki stawiać, a w żaden sposób nie zmieni to tego, czym jest konfederacja. To jest właśnie whataboutism - "nie mówmy o naszych wadach, skupmy się na wadach kogoś innego"
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: o gospodarce można naprawdę długo dyskutować... ale nie z konfederatą XD te łebki nie widzą wiele więcej niż własna kieszeń i podnieca ich pomysł braku pit czy ZUS. Jednocześnie nie pomyślą choćby o własnych rodzicach, którzy będą pobierać emerytury z naszych składek, nie przemyślą postulatu konfy o braku finansowania szkolnictwa wyższego, pokażesz im case USA gdzie "wolny rynek" wywindował ceny usług medycznych w kosmos to stwierdzą, że w Polsce
  • Odpowiedz
@ghandi92: uwielbiam te porownania, a jaki nasz ostatni premier byl lepszy od jakiegos nawet szura ?? Zaden agentura post komunistyczna. A zniesienie wiekszosci podatkow ma sens jezeli sprywatyzujemy sektory ktore teraz nie dosc, ze sa za drogie to nieskuteczne
  • Odpowiedz
Pisałem kiedyś na ten temat, kuce mają fetysz autorytetu i są gotowe dokonać dowolnych fikołków intelektualnych byle by spróbować zracjonalizować to, co kuc-idol powiedział.


@Walther00: Problem polega na tym, że w dyskursie internetowym naprawdę się nadto upraszcza i często ktoś tego, co jest mu zarzucane naprawdę nie powiedział.
  • Odpowiedz
@mlody_sutener: dobra, #!$%@?ąc już od osoby Tuska, który przez pięć lat przewodniczył Radzie Europejskiej, spotykał się z najważniejszymi politykami na świecie i podejmował decyzje mające realny wpływ na setki milionów Europejczyków XD

Uważasz, że szkolnictwo wyższe (bo chyba nie zamierzasz prywatyzować szkół podstawowych czy liceów?) powinno być prywatne, tak? To oznacza wykluczenie ekonomiczne wielu osób, których na studia po prostu nie będzie stać. Chyba, że marzy Ci się system amerykański
  • Odpowiedz
@ghandi92: wykluczenie lumpen proletariatu z edukacji ktorej i tak nie przyjmuja a w szkole tylko innym przeszkadzaja, no lol co mnie to obchodzi edukacja to nie przymus, tym bardziej jezeli tam maja dzieci uczyc tego co chce gawiedź
  • Odpowiedz
@mlody_sutener: w pierwszej chwili chciałem cię zlać bo widać, że nie masz argumentów ale kontynuujmy.

Wykluczając "lumpen proletariat" z edukacji kreujesz rzesze niewykwalifikowanych robotników - to jest twój pomysł na Polskę? Pomijając już fakt, że taki leniwy uczeń liceum mógłby pójść jednak na studia, które go interesują, zdobyć dobre wykształcenie i tym samym zwiększyć swoją wartość na rynku pracy (a tym samym konkurencyjność polskiej gospodarki).

Jakie masz pomysły dla inwalidów,
  • Odpowiedz
@ghandi92: dla chorych i biednych i tak nie ma rzadowego wsparcia za to jest od #!$%@? fundacii prywatnych ktore potrafia zebrac miliony w weekend . Chorzy na raka tez pewnie nie sa refundowani albo jakies konkretne przypadki xD ja wiem jak to fajnie brzmi na papierze ale zycie tak nie dziala
  • Odpowiedz
@mlody_sutener:

ja wiem jak to fajnie brzmi na papierze ale zycie tak nie dziala


idealne podsumowanie postulatów konfederacji XD nie ma sensu z tobą dyskutować skoro nie wiesz nawet jak działa polska służba zdrowia i uważasz, że polskie uczelnie nie potrafią kształcić na dobrym poziomie. Twoją odpowiedzią na moje pytania są prywatne fundacje, które "zbierają miliony przez weekend" czyli de facto pozostawiasz ludzi potrzebujących wsparcia na łasce dobroczyńców. Podejście bardzo
  • Odpowiedz