Wpis z mikrobloga

I znowu potwierdza się to, że #konfederacja i jej popieranie ma w sobie coś z bycia w kulcie/sekcie. Takich fikołków i wygibasów dowodzących, że Memcen wcale nie powiedział tego co powiedział, to w cyrku nie zobaczysz. Jeżeli fakty pokazują, że z Dogmatem może być coś nie tak - to po prostu negujemy fakty. Nasza Wiara ma rację. Nasza Wiara przetrwa!!

  • 39
@Walther00: sam za młodu byłem kucem (kto nie zrobił/myślał czegoś absolutnie debilnego za młodu niech rzuci kamieniem), sam usprawiedliwiałem bardzo, bardzo dużo. Gdy spiknęli się z nacjonalistami, ludźmi którzy wprost nazywają kapitalizm "błędnym systemem", z posłem dawnej LPR, który bredzi o tym, że można by zwolnić rozwój gospodarczy, byle tylko hindusów mniej na ulicach było.. No na tym etapie byłem już dawno out, ale było to dla mnie takie ostatecznej potwierdzenie,
doktor po raz kolejny potwierdził że jest zwykłym populistą,


@ghandi92: jak już to cynikiem, na pewno nie populistą

@TheBedThatEats: tak, Mentzen dokładnie powiedział to co powiedział, że tego nie rozumiesz albo podświadomie wypierasz aby utrzymać swój obraz świata to Twoja sprawa
@mlody_sutener: poglądy gospodarcze (nawet te zamieszczone na połowie strony A4) może mają i słuszne. To kwestia dyskusyjna. Ale ci ludzie albo nie mają zielonego pojęcia o ekonomii, albo dobrze wiedzą, że wprowadzenie choćby połowy ich postulatów oznacza paraliż państwa polskiego ale cynicznie wykorzystują ludzką niechęć do podatków by zdobyć władzę i zacząć kierować się światopoglądem.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
wprowadzenie choćby połowy ich postulatów oznacza paraliż państwa polskiego


@ghandi92: ostatnio mi jakiś kuc pisał, że
1) dajemy 200zl poglownego
2) zostawiamy tylko wojsko, sądy, policję i więziennictwo
3) budżet się spokojnie EZ dopina
4) za góra 2 lata jesteśmy potęga gospodarczą

To są mentalne dzieci...