Wpis z mikrobloga

I znowu potwierdza się to, że #konfederacja i jej popieranie ma w sobie coś z bycia w kulcie/sekcie. Takich fikołków i wygibasów dowodzących, że Memcen wcale nie powiedział tego co powiedział, to w cyrku nie zobaczysz. Jeżeli fakty pokazują, że z Dogmatem może być coś nie tak - to po prostu negujemy fakty. Nasza Wiara ma rację. Nasza Wiara przetrwa!!

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheBedThatEats: mam dokładnie te same przemyślenia XD i ponownie słyszy się te same argumenty:
- wyrwane z kontekstu!!1
- a lewica...
- Mentzen jest od finansów!

No ile można? XD pan doktor po raz kolejny potwierdził że jest zwykłym populistą, w dodatku stawiającym swojego boga przed ludźmi ¯\_(ツ)_/¯ dno i metr mułu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ghandi92: "WYrWaNa s KonTeKStu", whataboutism czy czepianie się poszczególnych słówek tak by nagiąć do oczekiwań (głównie przed samym sobą) oczywisty przekaz to w rzeczy samej stały element. Tak jak mówię - sekta po prostu, gdzie fakty przegrywają z fanatyzmem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Walther00: sam za młodu byłem kucem (kto nie zrobił/myślał czegoś absolutnie debilnego za młodu niech rzuci kamieniem), sam usprawiedliwiałem bardzo, bardzo dużo. Gdy spiknęli się z nacjonalistami, ludźmi którzy wprost nazywają kapitalizm "błędnym systemem", z posłem dawnej LPR, który bredzi o tym, że można by zwolnić rozwój gospodarczy, byle tylko hindusów mniej na ulicach było.. No na tym etapie byłem już dawno out, ale było to dla mnie takie ostatecznej
  • Odpowiedz
doktor po raz kolejny potwierdził że jest zwykłym populistą,


@ghandi92: jak już to cynikiem, na pewno nie populistą

@TheBedThatEats: tak, Mentzen dokładnie powiedział to co powiedział, że tego nie rozumiesz albo podświadomie wypierasz aby utrzymać swój obraz świata to Twoja sprawa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@typzoszczednosciami97: "że względu na Memcena"? Ale wiesz, że to jest tylko pieprzenie i z tą gospodarka to on jest jak pies goniący samochód (nawiązując do Jokera z Batmana Nolana), co pokazuje choćby wysryw, który oni nazywają swoim "programem gospodarczym"?
  • Odpowiedz
@mlody_sutener: poglądy gospodarcze (nawet te zamieszczone na połowie strony A4) może mają i słuszne. To kwestia dyskusyjna. Ale ci ludzie albo nie mają zielonego pojęcia o ekonomii, albo dobrze wiedzą, że wprowadzenie choćby połowy ich postulatów oznacza paraliż państwa polskiego ale cynicznie wykorzystują ludzką niechęć do podatków by zdobyć władzę i zacząć kierować się światopoglądem.

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
wprowadzenie choćby połowy ich postulatów oznacza paraliż państwa polskiego


@ghandi92: ostatnio mi jakiś kuc pisał, że
1) dajemy 200zl poglownego
2) zostawiamy tylko wojsko, sądy, policję i więziennictwo
3) budżet się spokojnie
  • Odpowiedz