Wpis z mikrobloga

ta, a na co to były odpowiedzi już nie raczycie napisać? XD na "pedały do gazu" czy "śmierć lewaką"?


@InspektorDupa:
Czekaj, a to nie chodzi przypadkiem o to, że jeżeli ktoś jest tolerancyjny to jest tolerancyjny ogółem i otwarty i nie karmi się złymi emocjami?
Bo jak tak teraz patrzę to wygląda to tak jakby postępowi ludzie dehumanizowali ciemnogród.
Jedni krzyczą "Pedały do gazu!" drudzy "Homofobi do gazu!".
@NieWiemASieWypowiem:
Nie jestem nietolerancyjny

Rozumiem, że zgodnie z tą logiką, jeżeli osoba postronna rykoszetem oberwie od kogoś kto próbował hehe tylko powstrzymać nietolerancję, to może moralnie też odpowiedzieć przemocą wobec tej grupy?


Jakiś przykład? Nie rozumiem kto powstrzymujący nietolerancję dostaje rykoszetem. Jaki rykoszet? Że ktoś szerzący nienawiść do pewnych ludzi za żywota, za orientację, za kolor skóry dostaje? Jeśli tak, to nie podważa to tolerancji osoby, która jest autorem tego strzału.
Nie jestem nietolerancyjny


@Tymajster: ależ to oczywiste, że jesteś. Na normalne pytanie drugiego użytkownika odpowiedziałeś jakimiś prostackimi obelgami i wywodami o "twojej starej". Karl Pooper własnoręcznie takich by ładował do pociągu do obozu reedukacyjnego dla nietolerancyjnych.

A skoro już zakończyłeś już jedną rozmowę tak zwanym "zesraniem się", to dlaczego teraz udajesz, że chcesz rozmawiać ze mną?
@Tymajster:
Jakbyś przeczytał co Karl pisał zamiast opierać się na memach, wiedziałbyś że tolerować nietolerancję wg treści w owej książce należy do momentu w którym owa nietolerancja zamyka usta innym siłą. Masz nawet wiki, też słabe źródło, ale książki Ci nie wkleję, musiałbyś iść do biblioteki:
https://en.wikipedia.org/wiki/Paradox_of_tolerance

Nonetheless, alternative interpretations are often misattributed to Popper in defense of extra-judicial (including violent) suppression of intolerance such as hate speech, outside of democratic
nie XD i nigdy o to nie chodziło


@Tymajster: ale wiesz, że w paradoksie nietolerancji nie chodzi o to żeby usprawiedliwiać swoje spie*dolenie "nietolerancją dla nietolerancji" tylko o to, że tolerancyjna osoba nie musi tolerować siłowego odbierania jej i innym wolności?

Chodziło w nim o to, aby tolerancja miała swoje granice tam, gdzie zaczyna się faktyczne odbieranie tolerancji innym.

Więc jeśli Julka wyzywa się z innymi w internecie i nazywa ich