Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem tych ludzi którzy otwarcie gdzieś w necie piszą, że nigdy nie mieli żadnej dziewczyny i nigdy nie zamierzają jej sobie znaleźć, i uważają że tak jest dobrze. Albo tylko tak im się wydaje że jest dobrze, bo jak dla mnie dobrze to to nie jest. Z naturą nie można wygrać i ja tam nie wierzę żeby całe życie jako singiel nie odbiło się w jakiś sposób negatywnie na psychice a może nawet zdrowiu i długości życia. Albo to są tylko jakieś próby poradzenia sobie z samotnością i że nie można tego zmienić z różnych przyczyn, albo to jest świadomy wybór tylko ja się zastanawiam za jaką cenę. Małżeństwo jest do dupy, bo rozwody, bo dzieci, bo mężczyźni są wykorzystywani, bo to kosztuje, za to życie jako singiel może dać pełnię szczęścia, od młodości po starość. Rozumiem że są pewne zawody w których wskazane jest bycie singlem, nie wiem np. podróżnik który coś dokumentuje na całym świecie albo np. kierowca TIR-a czy parę innych gdzie jest się gościem w domu ale ja tu nie potrafię zrozumieć jak Ci ludzie radzą sobie z naturalną potrzebą posiadania partnerki, bo żaden człowiek nie został stworzony do takiego życia. Nie wiem, może mi to ktoś wytłumaczy bo to nie na moją banię żeby to zrozumieć. Często tych ludzi widziałem w komentarzach na kanale Frywolnego i paru innych. Rozumiem że to może mieć znaczenie PR-owe ale do diabła ile jest warte takie życie?

#mgtow #redpill #blackpill #pua #incel #przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@Dluqz: O to właśnie chodzi że moja atrakcyjność jest średnia. A miałem zainteresowanie ładnych lasek może nawet 6/10 albo 7/10. Jestem po prostu zwykłym normikiem. Jednak ja zauważyłem coś ciekawego, bo miałem zainteresowanie tylko u pewnych kobiet i zbliżonych wzrostem, nieco ode mnie niższych a u tych niskich nie miałem zainteresowania. Wybór partnera jest chyba genetyczny. Na prawdę dziwna to sprawa. Ale ja co do tych właśnie ludzi na kanałach
  • Odpowiedz
@daro1: czy ja wiem.. nie interesuje mnie PUA kompletnie, a na filmikach z ich podrywów widziałem różne dziewczyny, niekoniecznie te najładniejsze. Mimo wszystko mogę się mylić.
Ale jeśli uważasz ze jesteś średni, a miałeś zainteresowanie wśród 6-7/10 to pocieszę Cię, że nie jesteś średni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1:

jak Ci ludzie radzą sobie z naturalną potrzebą posiadania partnerki, bo żaden człowiek nie został stworzony do takiego życia.


Żaden człowiek nie został stworzony, po prostu powstał i tyle, nikt i nic nie zostało stworzone do
  • Odpowiedz