Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem tych ludzi którzy otwarcie gdzieś w necie piszą, że nigdy nie mieli żadnej dziewczyny i nigdy nie zamierzają jej sobie znaleźć, i uważają że tak jest dobrze. Albo tylko tak im się wydaje że jest dobrze, bo jak dla mnie dobrze to to nie jest. Z naturą nie można wygrać i ja tam nie wierzę żeby całe życie jako singiel nie odbiło się w jakiś sposób negatywnie na psychice a może nawet zdrowiu i długości życia. Albo to są tylko jakieś próby poradzenia sobie z samotnością i że nie można tego zmienić z różnych przyczyn, albo to jest świadomy wybór tylko ja się zastanawiam za jaką cenę. Małżeństwo jest do dupy, bo rozwody, bo dzieci, bo mężczyźni są wykorzystywani, bo to kosztuje, za to życie jako singiel może dać pełnię szczęścia, od młodości po starość. Rozumiem że są pewne zawody w których wskazane jest bycie singlem, nie wiem np. podróżnik który coś dokumentuje na całym świecie albo np. kierowca TIR-a czy parę innych gdzie jest się gościem w domu ale ja tu nie potrafię zrozumieć jak Ci ludzie radzą sobie z naturalną potrzebą posiadania partnerki, bo żaden człowiek nie został stworzony do takiego życia. Nie wiem, może mi to ktoś wytłumaczy bo to nie na moją banię żeby to zrozumieć. Często tych ludzi widziałem w komentarzach na kanale Frywolnego i paru innych. Rozumiem że to może mieć znaczenie PR-owe ale do diabła ile jest warte takie życie?

#mgtow #redpill #blackpill #pua #incel #przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@daro1 Jak się ma naprawdę niewyjściową twarz, specyficzną pracę bądź ma się niepełnosprawność fizyczną/psychiczną to jest o wiele lepszy los iż bezsensowne starania o różową, które prowadzą jedynie do rozczarowania
  • Odpowiedz
@daro1:
Ale czego Ty nie rozumiesz?

Mamy dla przyklada klase zlozona z 23 uczniow. Przychodzi wfista, rzuca pilke, klasa sie dobiera w np 4 druzyny po 5 osob, zostaje trzech. Najslabiej graja, nikt ich nie wybral do zadnego ze skladow. I co oni maja robic? Wbiegac na ''szostego'' na boisko? Prosic sie o lawke rezerwowych w ktorejs z druzyn?

Wybieraja sobie laweczke gdzie sobie siadaja we wlasnym gronie i obserwuja
  • Odpowiedz
@Kwas_Borowy_III: Aha, czyli wiedzą że nie mają szans i próbują się z tym pogodzić. Najlepsze jest to że żadne argumenty takie żeby spróbowali się zmienić do nich nie trafiają. Oni nie potrafią zrozumieć że za te starania mogłaby ich spotkać odpowiednia nagroda. Najśmieszniejsze jest to, że dorabiają sobie właśnie to przekonanie że jest im z tym dobrze. Już to kiedyś przerabiałem i tylko tak się wydawało że jest OK.
  • Odpowiedz
@Makak87: Możliwe że to nie chodzi o to że są słabi w relacjach i z wyglądu poniżej przeciętnej tylko o to że na rynku matrymonialnym albo brakuje dla nich kobiet, albo mają zablokowany dostęp (i tak jak tutaj nie mają z kim grać). PUA często mówią aby startować do tych najpiękniejszych. No jasne, do tych grubych i brzydkich to żaden z nich nie ośmieli się podejść, choć nawet mogą być
  • Odpowiedz
nie potrafię zrozumieć jak Ci ludzie radzą sobie z naturalną potrzebą posiadania partnerki

@daro1: Naturalna to jest potrzeba uprawiania seksu, a do tego nie trzeba wchodzić w związek. A wielu ludziom lepiej samemu niż z kimś.
Tobie się wydaje inaczej, boś beciak i nie umiesz żyć sam ze sobą.
  • Odpowiedz
@Dluqz: Twarzy nie zmienią, genów nie zmienią to może w grę wchodzą podchody psychologiczne? Dlaczego kilku moich kolegów kiedyś w realu niskich i na pewno nie z mordą Chada nigdy nie miało problemów z kobietami i wiele na nich leciało? Z ich komentarzy wynika, że to czego uczą PUA być może nie ma sensu, skoro tylko wygląd się liczy. No jasne, chyba tylko w internecie, bo w realu spotkać się
  • Odpowiedz
@daro1: okej.. karta z brzydkimi kolegami wyciągnięta.
Poza tym, że wyżej podali Ci linki to dodam coś od siebie. Psychologicznie to można podejść ochotnika do ABW, a nie kobietę w realu. Ogólnie zgadzam się z blackpillem, ale nie żywię nienawiści do kobiet czy kogokolwiek innego. One mają oczy i potrafią zdecydować czy ktoś im się podoba. Zagrywki psychologiczne bez wzajemnej atrakcyjności to tylko robienie z siebie pajaca.
  • Odpowiedz
@Dluqz: I co Ci po tej atrakcyjności jak nie umiesz podrywać? Myślisz że jak jakiś gość jest Chad i zajebisty model z wyglądu to Panienki same odwalą za niego tą robotę? Myślisz że po co są te wszystkie kursy uwodzenia? Ludzie nie wiedzą nawet jak podejść a mogą być nawet przystojni. Nie podoba mi się tylko to że uczą w zasadzie tylko do tego żeby zaliczać Panienki przy użyciu jakichś
  • Odpowiedz
@daro1: nawet nie myśle, a to wiem. Miałem (nie)szczęście przyjaźnić się z chadem, który miał coś nie tak z głową i wyszło to na jego testach psychologicznych do woja. W każdym bądź razie chłop jedyne co robił to spotykał się ze mną, ćwiczył w swoim pokoju i chodził na kilkugodzinne spacery do lasu. Dziewczyny natomiast same do niego zgadywały, wyciągały z domu, a jak już z któraś trafiał w krótka
  • Odpowiedz
@Dluqz: Rozkład statystyczny atrakcyjności mężczyzn i kobiet powinien być gaussowski. Czyli większość mężczyzn i kobiet będzie powiedzmy w przedziale 3/10 do 8/10 a 1/10..2/10 i w drugą stronę 9/10..10/10 będzie w jego ogonach. To by oznaczało że mało jest tych brzydkich i tak samo mało jest tych ładnych. Ja rozumiem że dziś może być hipergamia i wybrzydzanie przez te Panienki ale to może być tylko sztuczny twór. Analizując działanie portali
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Oczywiście że tak. Ale prędzej czy później może przyjść ich czas i może się okazać za późno, bo chcą być singlami a potem może się okazać że trudno będzie to zmienić. Wystarczy że spotkają na swojej drodze kobietę która to im da do zrozumienia jak wiele stracili. W ten sposób można stracić najlepsze lata swojego życia bo się myślało o czymś innym.
  • Odpowiedz
@daro1: okej, ja Cię rozumiem. Tylko masz inne postrzeganie świata. Jeśli w wieku 18-22 miałeś możliwości z kobietami to znaczy, że nie jesteś tym nieatrakcyjnym typem. Nie powiem Ci żebyś sobie wyobraził to bo nie jesteś w stanie tego zrobić, ale ja np. Nie miałem żadnego powodzenia. Żadnych uśmiechów, zaczepek itd. Takich jak ja jest tu więcej. Zrozum, że jeśli nigdy nikt się Tobą nie zainteresował to magicznie nie staniesz
  • Odpowiedz