Wpis z mikrobloga

Jak samica mowi patrzac na przystojniaka obiektywne 9/10 ze "no on to mi sie nie podoba etc" to znaczy ze ma uraz do bad boyow bo wie ze ja znowu tylko wykorzystaja albo po prostu klamie.
Jak samica mowi ze "wzrost sie nie liczy, ja znam wiele par gdzie dziewczyna jest szczesliwa z manletem 180cm" to znaczy ze nie ma wystarczajaco 195+ cm playboyow dla wszystkich julek w okolicy i od biedy musza sie zadowolic oskarkami 185cm.
Jak samica mowi ze "nie jest taka jak inne" to jest dokladnie taka jak inne (i wszystkie) czyli latwa ale tylko dla chada.
Jak samica mowi "nie" to mysli "tak" i tylko robi alfie shit-test zeby sie jej postawil.

Nigdy nie sluchajcie "preferencji kobiet" i nie kierujcie sie tym co one tutaj wypisuja bo to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci, k0biety sa mistrzyniami klamstwa i manipulacji. Sluchajcie rad prawdziwych chadow z wieloletnim prokreacyjnym stazem bo tylko oni wiedza czego pragnie kazda samica, lepiej niz one same. I nie, nie ma wyjatkow, wszystkie bez wyjatku sa takie same bo podswiadomie operuje nimi ta sama biologia.

#przegryw #tinder #blackpill #wykopek #chad #gonciarz #cuckold #incel #redpill #p0lki #szaramyszkadlaanonka #szarpankizzyciem
  • 35
@git-push: Co ty #!$%@? jakie poczucie humoru i jaki charakter. Wyglad to DOSLOWNIE wszystko. Samicy nie obchodzi jakie masz hobby, poczucie humoru, co cie interesuje i jaki masz charakter - jesli jestes bykiem rozplodowym to podczas owulacji interesuja ja TYLKO twoje geny, poza jajeczkowaniem jesli jestes beta oslem to jedyne co bedzie ja obchodzic to zasoby/status ktory jej dajesz.
@typical_pussy: Już raczej za stary jestem na to, żeby urosnąć. Trudno.

A do was "na tag z podkulonym ogonem" na pewno nie wrócę, bo my się fundamentalnie różnimy (nawet jeśli jestem 10cm niższy niż statystyczny Polak)

Może dzięki temu wyruchałem niejedną Juleczkę ? Bóg wie