Wpis z mikrobloga

Jak samica mowi patrzac na przystojniaka obiektywne 9/10 ze "no on to mi sie nie podoba etc" to znaczy ze ma uraz do bad boyow bo wie ze ja znowu tylko wykorzystaja albo po prostu klamie.
Jak samica mowi ze "wzrost sie nie liczy, ja znam wiele par gdzie dziewczyna jest szczesliwa z manletem 180cm" to znaczy ze nie ma wystarczajaco 195+ cm playboyow dla wszystkich julek w okolicy i od biedy musza sie zadowolic oskarkami 185cm.
Jak samica mowi ze "nie jest taka jak inne" to jest dokladnie taka jak inne (i wszystkie) czyli latwa ale tylko dla chada.
Jak samica mowi "nie" to mysli "tak" i tylko robi alfie shit-test zeby sie jej postawil.

Nigdy nie sluchajcie "preferencji kobiet" i nie kierujcie sie tym co one tutaj wypisuja bo to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci, k0biety sa mistrzyniami klamstwa i manipulacji. Sluchajcie rad prawdziwych chadow z wieloletnim prokreacyjnym stazem bo tylko oni wiedza czego pragnie kazda samica, lepiej niz one same. I nie, nie ma wyjatkow, wszystkie bez wyjatku sa takie same bo podswiadomie operuje nimi ta sama biologia.

#przegryw #tinder #blackpill #wykopek #chad #gonciarz #cuckold #incel #redpill #p0lki #szaramyszkadlaanonka #szarpankizzyciem
  • 35
Zawsze mnie #!$%@? jak prawik bez doświadczenia z kobietami, który nigdy nie był w związku, klasyfikuje numerkami potrzeby kobiet xD

Możesz być przystojnym 190, ale jak jesteś zwykłym cymbałem i pi*dą życiową to nie utrzymasz wartościowej kobiety na dłużej.
Związek nie polega tylko na ruchaniu stulejarze, przez resztę dnia też musicie normalnie funkcjonować, rozmawiać, rozwiązywać problemy, dogadywać się w sprawach codziennych, mieć jakieś zainteresowania itd.

Spotka się troglodyta umysłowy 190 z ładną
@Pesadelo: Po #!$%@? jakiemukolwiek chadowi 190cm zwiazek? Niezaleznie od "poczucia humoru" i "charakteru" dla kobiety fizycznie on zawsze bedzie atrakcyjny i pozadany. A zwiazki sa dla doslownych beciakow, prawdziwy samiec alfa zyje by zaplodnic jak najwieksza liczbe samic w jak najkrotszym czasie, nie potrzebuje jednej piszcacej rozszczeniowej p0lki na cale zycie jak to wam sie przedstawia w hollywood i bajeczkach disneya.
Nigdy nie sluchajcie "preferencji kobiet" i nie kierujcie sie tym co one tutaj wypisuja bo to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci, k0biety sa mistrzyniami klamstwa i manipulacji. Sluchajcie rad prawdziwych chadow z wieloletnim prokreacyjnym stazem bo tylko oni wiedza czego pragnie kazda samica, lepiej niz one same. I nie, nie ma wyjatkow, wszystkie bez wyjatku sa takie same bo podswiadomie operuje nimi ta sama biologia.


@typical_pussy: zastanawiam się o ile lepsze
A zwiazki sa dla doslownych beciakow, prawdziwy samiec alfa zyje by zaplodnic jak najwieksza liczbe samic w jak najkrotszym czasie, nie potrzebuje jednej piszcacej rozszczeniowej p0lki na cale zycie jak to wam sie przedstawia w hollywood i bajeczkach disneya.


@typical_pussy: Najświętsza prawda. Faceci trzymają się związków bo boją się utraty regularnej akcesji do tzipy. Kobieta nigdy takiego strachu nie ma i nie zrozumie
@knur3000: Potem widzimy na mieście ziomków wyprowadzających śmieszne pieski których nie chcieli mieć, jeżdżących na wakacje na które w sumie nie chcieliby jechać, wszystko aby utrzymać tę jedną śmieszną samicę. Żal
@Pesadelo: chodzi o to że tak, wy 171 i 177 tutaj co tak hejtujecie musicie się starać żeby ruchac i starać w związkach. Inni nie muszą robić nic. Blackpill jest o podstawowej niesprawiedliwości. To że łażąc na siłki i robiąc dynamiczne rzeczy łażąc na imprezy od czasu do czasu trafi się wam tzipa jak ślepej kurze ziarno niczego nie dowodzi. Inteligentni ludzie jak op wiedzą że to gigantyczne marnotrastwo czasu podczas