Wpis z mikrobloga

@Rudix: tak #!$%@?, jesteśmy Top 15 na świecie co pokazuje dobitnie indeks szanghajski xD zejdź na ziemię

Z filozofią się zgadzam, ale czemu tylko chrześcijańska? Dywersyfikacja materiału w większości przypadków wychodzi uczniowi na plus bo może znaleźć więcej rzeczy, które będą interesujące
niesamowite dla mnie jest to, że ten człowiek gada o wolnym rynku w kwestii sprzedaży dóbr i usług, ale nie wpadł na pomysł, że idee też podlegają prawom wolnego rynku i z jakiegoś powodu ludzkość rezygnuje z pewnych prądów myślowych na rzecz innych.


@JaTuTylkoOgladamObrazki:

Ten człowiek nie wpadł na to, że wychwalana przez niego Summa Teologiczna, przeczy zasadom wolnego rynku, którym niby hołduje. Zakazuje między innymi pożyczania na procent oraz sprzedawania
@Rudix: spoko o to chodzi żeby klikać to co się lubi i język to tylko narzędzie do konkretnych zastosowań + kwestia jaki styl podejście itd ci pasuje no i sporo innych detali ale chodziło mi o to że C czy Cpp często dobrą podstawą i nie tylko bo ofert pracy jest trochę i myślę że ciekawej i dobrze płatnej, gamedev wydaje mi się całkiem słaby i nudny ale to moje zdanie.