Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa: W was lewakach oprócz poczucia wyższości nie istnieje żadna wartość intelektualna, jakiekolwiek przywrócenie filozofii do szkoły będzie oparte na chrześcijaństwie, bo nie licząc antyku to jest skarb naszego kontynentu, który przez setki lat przyswajali nasi sąsiedzi ale oczywiście najlepiej jak typowy LEWAK MYSLĄCY GŁĘBIEJ obśmiać.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Mam świetny pomysł. Zredukujmy o połowę zajęcia z matematyki i informatyki (to będzie jakieś 0.5h/tyg). Znajdzie się czas na na kompleksowe podejście do religii, a nie marne 2x w tyg.

Wszyscy powinniśmy dążyć do niedoścignionego wzoru: Jezusa Chrystusa, który przecież nie umiał pisać czy programować w C++ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarszczZUkraincow: Weź dobra skończ #!$%@?ć 99% ludzi nie potrzebuje programować c++, skończcie już z tym mitem programistym, nikt na zachodzie nie chce tego robić bo jest ciężkie a polaczki się rzucą bo 15k wypłaty, po 2 c++ xD mam znajomych programistów i xD nikt nie pracuje w tym języku, ale nawet jak chcesz uczyć programowania dzieci w szkołach i czegoś bardziej współczesnego dokładnie tak bardzo przyda się programowanie jak warstwy
  • Odpowiedz
  • 116
@Rudix jedyny powód że nie zabijamy się jak #!$%@?, nie mieszkamy w ziemiankach i się myjemy to odejście od chrześcijaństwa i jego filozofii "boskiej woli" i innych ciekawych mądrości ludowych. Cały postęp medycyny to sprzeciwianie się kościołowi i jego naukom.
  • Odpowiedz
@Hrjk: Widzę że kolega nie zrozumiał, czego mamy #!$%@? dzieci uczyć z filozofii jak nie chrześcijaństwa, jak historia europy opiera się w 99% na nim, pasuje buddyzm? szintuizm, wierzenia afrykańskie? Co proponujesz w zamian? To jest tak obszerny temat, sam ateizm wywodzi się wprost z europy i spaczenia nauk biblijnych, nigdzie indziej ateizm nie występuje, w krajach azjatyckich czy arabskich nie ma czegoś takiego jak rozdział państwa i religii, wszystko
  • Odpowiedz
  • 98
@Rudix nie wiem czy słyszałeś o takim kraju jak Grecja. Tam zanim ktokolwiek słyszał o Jezusie była masa ludzi, którzy wymyślali różne rzeczy, a później teolodzy pokroju Tomasza z Akwinu urabiali je tak by pasowały do nowej narracji.
  • Odpowiedz
  • 20
@Andreth gość jest katolem. Nie sądzę by miał w rękach jakąkolwiek Biblię inną niż "biblia dla dzieci i młodzieży". Nie mówiąc o przeczytaniu jej.
  • Odpowiedz