Wpis z mikrobloga

@lycha911:
I co mogę w tej sprawie zrobić jak już to zobaczyłem? Ja mam w Polsce kilka milionów kretynow na głowie i nie daje już #!$%@? rady xD. Mam jeszcze Białorusinów ratować?
  • Odpowiedz
#!$%@? czy oni myślą że po takim występie ludzie będą bardziej zwracać uwagę na problem? XD


@erni13: na tym te wszystkie feministyczne heppeningi polegają. Taka niezbyt lotna typiara sobie wymyśla kretyńską formę protestu, a wszyscy lewicowi koledzy typu Biedroń muszą stać z poważną miną i w razie czego przytakiwać "no tak no bardzo mocny protest, pokazuje rozpacz i te wszystkie emocje, mocna rzecz, nie nam oceniać jak reagują ci ludzie których
  • Odpowiedz
@lycha911:
Ale co ja mam zrobić w tej sprawie? Powiedz mi. Siedzę sobie w domu w Polsce, a jakiś watażka na Białorusi porywa samoloty xD. I teraz w jakichś sensownych krokach mi rozpisz drogę od mojego domu do jego obalenia.
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: wykopki śmieją się z kobiety, która zasadniczo pokazuje po prostu bezsilność wobec działań dyktatury. Mocno śmieszne, że tuż za naszą granicą można sobie zatrzymywać samoloty, żeby represjonować opozycjonistów, którzy - uwaga - śmieli założyć kanał w mediach społecznościowych. Ale widać też, jak dobrze działa ruska propaganda, wspierana przez Konfederację i inne ugrupowania. Hehehhe, patrzcie, jaka głupia, nie to, co pan Łukaszenko, jedyna ostoja normalności. Jak tak dalej pójdzie, za kilka
  • Odpowiedz
@Flypho już zrobiłeś. Komentujesz to, interesujesz się. Ludzie się wypowiadają, wymieniają przemyśleniami. Niektórzy udostępniają, wyrabiają swoje zdanie. Któregoś dnia też watażka może wjechać do Twojego i mojego domu, chciałbym żeby reakcja świata była zdecydowana, a nie jak w '39.
  • Odpowiedz
Mocno śmieszne, że tuż za naszą granicą można sobie zatrzymywać samoloty, żeby represjonować opozycjonistów, którzy - uwaga - śmieli założyć kanał w mediach społecznościowych.


@camelinthejungle: nie to nie jest śmieszne

darcie japy i mina Biedronia z tyłu który się chyba zastanawia na co się właśnie zapisał już tak
  • Odpowiedz
Któregoś dnia też watażka może wjechać do Twojego i mojego domu


@lycha911:
Watażka wjechał do mojego domu w demokratycznych wyborach parlamentarnych w 2015 roku xD. Po co mi jakiś Białorusin jak ja mam własnego małego dyktatora w domu? Tylko jeszcze się tak wygodnie nie usadowił jak ten na wschodzie, ale po kolejnych wyborach to kto wie.
  • Odpowiedz