Wpis z mikrobloga

  • 20
@wooster właśnie o to chodzi"ja z pedałami, nie gadam" z przecinkiem brzmi jak "ja jestem z pedałami, nie gadam(z tobą, lub w ogóle)"
  • Odpowiedz
Props dla tego drugiego za zaoranie debila, ale sam też mógł pamiętać, jeśli już zwraca komuś uwagę.


@Sigismund_Dijkstra: A moim zdaniem dobrze ze nie dal przecinka w swoim zdaniu. Przecinki maja za zadanie m. in. dzielenie dlugich wypowiedzi. To nie byla dluga wypowiedz i nie trzeba dawac, a nawet nie powinno sie, gdy tylko wystapi slowo ,,że" i jemu podobne. Zwlaszcza na poczatku zdania.
  • Odpowiedz
@abyssos666: Zastanów się, co z tobą jest nie tak, że poprawna pisownia ci przeszkadza. Ktoś ci nakłamał, że przecinki "dzielą długie wypowiedzi" - nie, po prostu im dłuższa wypowiedź (swoją drogą, użyłem teraz przecinka analogicznie do "dobrze, że pamiętałeś", na początku fragmentu wypowiedzi), tym większa szansa na wystąpienie, stawianego według wyznaczonych reguł i zasad, przecinka.
To nie jest tak, że "o, dużo słówek, to se jebnę przecineczek w losowym miejscu".
  • Odpowiedz
z tym ze w tym zdaniu przed ze nie powinno byc przecinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sokytsinolop: Do tej pory byłam przekonana, że skoro Twój nick czytany od tyłu brzmi "polonistykos", to masz coś wspólnego z polonistyką, ale chyba jednak nie (,) Przeczytaj komentarze mirka Pantokrator.
  • Odpowiedz