Wpis z mikrobloga

33letnia kobieta założyła profil na #tinder nie ukrywając, że ma dziecko z poprzedniego związku, dodając zdjęcie z nim na profilowe. Dla #przegryw to i tak jest PIEKŁO MĘŻCZYZN!!!!1111jeden Dla piwniczaków spędzających całe dnie na pielęgnowaniu mizogini powinny być dziewice (takie same jak oni same), albo to jest ich PIEKŁO!!!!11jeden

XD

Pobierz T.....s - 33letnia kobieta założyła profil na #tinder nie ukrywając, że ma dziecko z ...
źródło: comment_1621790674tgSWalaKxEWZVea5a13omt.jpg
  • 28
Widziałem ten wpis i za chu nie mogłem skumać o co ból dupy. Napisane jak byk, że jej nie wyszło. Napisane jak byk, że nie chce znajomości na raz. Nic nie ukrywa. Krótko opisane jakieś wymagania, bo każdy je ma, a jakiś nieudacznik wrzuca zdjęcie i czeka czy znajdą się podobni nieudacznicy żeby sobie wspólnie lizać jajka. Nie o taki content nic nie robiłem.
@TheBedThatEats: @Ranger: dokładnie :D większość bab po 23 roku ma jakiś bagaż, złych oskarków co je skrzywdziły, nieudane wypalone związki, dzieciaki, kredyty. Wykopek przegryw tego nie rozumie bo do tej pory nie zył to baba w wieku 33 lat to musi być ascetka tak samo uzalajaca sie jak ona. Tutaj babka wrzuciła gowniaka na profilowe wiec zero sciemy, a to scieme się powinno piętnować, a może babka miala faceta który
Srykop to taka kopalnia bogata w ludzi, którzy nie wychodzą na powierzchnie i dla nich kobiety powinny być dziewicami aż do momentu, w którym doznają przywileju spotkania piwniczaka spierdoxa. Nie ma tutaj miejsca na nieudane związki, smierć partnera lub decyzje o samotnym wychowywaniu dziecka.
@TheBedThatEats: Patrząc na to, ze spora część postów na tagu jest o różowych z przedziału +18 to faktycznie mały ułamek mirasów płaczących o różowych 30+ z dziećmi jest miarodajny.
A jednak spora część postów mówi o młodych mamach 18+, które mają dwójkę dzieci po różnych tatusiach-wpadkach oczekujące księcia z bajki. Sam przecież miałem okazje takie poznać. Najlepszy przypadek to była taka co pisała ze mną na badoo będąc w 3 miesiącu
@Wookash071: a co mnie obchodzi część postów, pisałem o konkretnym poście, gdzie konkretny piwniczak wyzywa konkretną kobietę za konkretne zdjęcie. Więc daruj sobie te dowody anegdotyczne, które nijak się mają do tej konkretnej sytuacji.