Wpis z mikrobloga

33letnia kobieta założyła profil na #tinder nie ukrywając, że ma dziecko z poprzedniego związku, dodając zdjęcie z nim na profilowe. Dla #przegryw to i tak jest PIEKŁO MĘŻCZYZN!!!!1111jeden Dla piwniczaków spędzających całe dnie na pielęgnowaniu mizogini powinny być dziewice (takie same jak oni same), albo to jest ich PIEKŁO!!!!11jeden

XD

T.....s - 33letnia kobieta założyła profil na #tinder nie ukrywając, że ma dziecko z ...

źródło: comment_1621790674tgSWalaKxEWZVea5a13omt.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TheBedThatEats: zaczalem pisać i tak pisze i pisze ale bo szkoda strzelić ryja, według tych zjebow kobiety nie mają prawa do szczęścia a te z dziećmi to już w ogóle bo ci debile nie kleją #!$%@? nic, tylko samotna kobieta z dzieckiem to już na bank z nią coś musi być nie tak i każda droga argumentacji do tego doprowadzi
  • Odpowiedz
  • 9
@TheBedThatEats kumpel ma dziecko z poprzedniego związku (sam wychowuje)

Nie spodziewasz się jaki to problem dla samotnych matek xD

One chcą bezdzietnego przystojniaka idioty z własnym mieszkaniem i stabilną pracą i żeby się ucieszył z wychowywania jej dziecka xD
  • Odpowiedz
@Sprus: nie twierdzę że nie, nie mam tylko pojęcia co to ma do faktu wyzywania kobiety od "p0lek" i nazywanie "piekłem mężczyzn" tego, że ona ma dziecko i się nawet z tym nie kryje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: no nie wiem, mnie by wstyd było się chwalić się tym że się puściłem z byle kim jakbym był kobietą nawet pomimo systemowego przyzwolenia na takie dewiacje. nie piszę tu o mikro odsetku którym partner po prostu kopnął w kalendarz oczywiście.
  • Odpowiedz
się puściłem z byle kim


@enviouslaughter: ale wiesz, że ona może być np. wdową? I jak publikowanie zdjęcia z dzieckiem to "chwalenie się", że "się puściła" - jakby ten fakt na portalu randkowym ukrywała, to dopiero by przegrywy pisały o tym, że szuka sponsora, betaorbitera i dopiero by piekło oszukanych mężczyzn było. Taki problem z mizoginami jak ze wszystkimi x-tami - nieważne co zrobisz, i tak "to wszystko wina tych złych
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: zaznaczyłem wyraźnie że wdowy to jest zbieranie wiśni w ogromie samotnych alimenciar. gdyby system nie przywilejował rozpusty w formie różnych świadczeń socjalnych z dupy i każdy by musiał ponosić odpowiedzialność za swoje potomstwo to wtedy nie byłoby problemu, a tak musi zebrać ktoś baty, a tym kimś zawsze jest beneficjent nieuczciwości.
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Lol, „łobuz kocha mocniej”. Babka związała się na parę lat z jednym gościem i wzięła rozwód, co jest normalne po 30 chyba. Ale nie w oczach czarodziei, którzy w tym wieku wciąż trzepią kitę pod anime i mają pretensje do ludzi, że mają już jakiekolwiek doświadczenie życiowe xD
  • Odpowiedz