Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1) Ile mieliście lat gdy wyprowadzaliście się od rodziców?
2) Uważacie, że to była dobra decyzja czy żałujecie?
3) Rodzice wspierali Was finansowo?
4) Jakim dysponowaliście budżetem podczas wyprowadzki?
#wyprowadzka #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a997014fdc3a000b6c2f66
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. 18
2. Tak, dobra.
3. Przez pierwsze pół roku
4. Oszczędności z pracy w wakacje ok2k. Później ok 700zl miesięcznie od starych dopóki nie dostałem stypendium. Od drugiego roku całkowicie sam się utrzymywałem zarabiając koło 1-1,5 miesięcznie plus 550 stypy.
Ale to było kilkanaście lat temu.
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. 20.
2. Tak, bo wyrwałem się z wiochy i zacząłem nowe życie i znalazłem ludzi których lubię, a nie na których jestem skazany.
3. Jak pamiętam to dopłacali mi do pokoju kilkaset złotych.
4. 1300zł wypłaty, ale krótko potem zmiana pracy i 1700. Wyprowadzałem się z myślą, że jak będę na miejscu to łatwiej znajdę lepszą pracę.
Miałem 17 lat budżet około 30.000, ucieklem z domu chwilę przed 18stka, biznesy poszły źle, kasa przejedzona i wróciłem z podkulonymi ogonem. Później lvl 21 narozrabialem i ojciec wywalił mnie z chaty, miałem coś około 2/3 tysięcy i nie miałem pracy, pomogli koledzy jak nie miałem co jeść. Akurat studiowali to im nie przeszkadzało że u nich pomieszkuje Później jak wychodziłem na prostą mama pożyczyła mi na stancje. Urząd pracy na szczęście