Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 429
Jak to jest, że cały wykop podobno twierdzi, że nie ogląda tv, a mikro sasrane jest gównianą eurowizją i golem Lewandowskiego? Ile można wałkować takie tematy. To samo jest po gimbusiarskim famme mma, czy rolnik szuka żony. Żal patrzeć, że ludziom wystarczy rzucić taką "rozrywkę", a cieszyć się będą i komentować jak #!$%@?.

#gownowpis #patologiazewsi
źródło: comment_1621745548mcIeCT4bfUpdHhJwzknuo2.jpg
  • 81
@Matti28: No ja też nie oglądam telewizji, ale jak się jakieś ciekawe wydarzenie w niej dzieje, to mam na przekór go nie obejrzeć? To już do końca życia nie mogę nic w telewizji obejrzeć bo kiedyś powiedziałem że jej nie oglądam(co jest prawdą)? xD
@radziuxd: Otóż mój drogi kolego, może przespałeś ostatnie parę lat i nie jesteś na czacie z nowinkami, ale dzisiaj można większość rzeczy oglądać już legalnie w internecie, i nie trzeba mieć do tego telewizora xD.
@Matti28: Ten portal od dluzszego czasu jest legowiskiem #!$%@?, propagandy, baitow i totalnej durnoty, więc nir ma co się dziwić. Wystarczy tylko spojrzeć na popularne tagi xD. Zawsze mnie bawi jak Ci sami ludzie smieja się z innych, ze coś oglądają itp, a potem sami siedzą i komentują jakis hotel paradise itd. Idiokracja XXIwieku
@Matti28 Temat powtarzany od zawsze. Trzeba sobie zdać sprawę że mirko i wykop to nie jeden organizm. Są tu różni ludzie. Jedna grupa odzywa się w jednych tematach a inne grupy gdzie indziej. Mają różne poglądy i postawy. Jak chcesz coś rozliczać to rozliczaj poszczególne osoby a nie całość.
@Matti28: kolejna elita, pięknie się zesrałeś, drugi taki sam wpis w przeciągu tygodnia xDDDD
Pięknie jak widać cię obchodzi kto co ogląda.

Wykop to takie miejsce, że masz wiele ludzi, co oglądają czy interesują sie różnymi rzeczami. Dlatego ktoś oglada jakieś hotele paradise, a ty możesz wstawić wysryw że żonie czosndoga zrobiłeś. Dodatkowo piszesz o patologii, a sam wstawiasz zdjęcie jak grasz w csa czyli grę skierowaną dla dzieci z potężnym
źródło: comment_1621758562ZwZoaRmfckdGR969oj4t60.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Otóż mój drogi kolego, może przespałeś ostatnie parę lat i nie jesteś na czacie z nowinkami, ale dzisiaj można większość rzeczy oglądać już legalnie w internecie, i nie trzeba mieć do tego telewizora xD.

@Mikka: tak, słyszę te historie za każdym razem. I za każdym razem zastanawiam się na czym to wszystko oglądać jak nie na TV? Na jakimś monitorku? Może #!$%@? na laptopie? Gdzie zrobiłem błąd, że mam 65" telewizor
Ja robię gównoburzę XD staram ci się wytłumaczyć że spędzasz za dużo czasu na wykopie że dla ciebie PLUSY (#!$%@? PLUSY XD) są jakimkolwiek wyznacznikiem tutaj


@wioseneczka: Ładny zjazd z tematu OPa do personalnych ataków xD Wracaj do famemma i patostreamów typie xD