Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lifeobreaker: a nawiasem. Ty jesteś dumny, że ten kotek tam wpadł? Rozpiera cię duma ? Rodzinie pokazałeś i co ? Piątkę przybili tylko pewnie ojciec cię zyebal, że za mało zwierzę cierpiało. Imo ty powinieneś być dojechany przez służby za samo takie zdjęcie, co ty musisz w pokoju mieć typie a ojciec co musi w chacie robić. Op ubił kota i chwali się na wykop szukając aprobaty
@MarlenkaIQ30: Serio? I na tej podstawie wyrobiłeś sobie opinię o ludziach z prowincji? Po jednym filmiku? Jeśli ludzie na prowincjach mają znieczulicę do zwierząt, to miastowi mają niezdrowego fioła na ich punkcie w złym tego słowa znaczeniu. Jakiś czas temu się przysapał do mnie jakiś debil z wykopu przy zdjęciu przysypanego lekko śniegiem malamuta, czyli psa, który uwielbia takie warunki. Wiesz co mi napisał? Że temu psu jest zimno, a wywnioskował
@rolnik_wykopowy: moje spostrzeżenie i opinia jest na postawie 28 lat,wiosen i zim które mam za sobą no i jesieni. Na podstawie tysięcy już chyba historii przesłuchanych np kryminalne podcasty. To co ludzie potrafią na wsi robić to sorry, ale nigdzir indziej nie ma miejsca. Także to nie jest błędny stereotyp, a wręcz podręcznikowy przykład na to, że stereotypy czasem mają pokrycie. To moja opinia, noł offence ofc mordy