Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W której działce #it mógłbym się wg Was najlepiej odnaleźć? Generalnie, nie jara mnie pisanie linijek kodu, zabawa językami programowania itp. Nie czuję się w tym wystarczająco swobodnie, żeby móc w to wchodzić. Próbowałem, próbowałem i próbowałem i nic. Nie czuję tego. Nie czuję się dobrze ani pewnie w klepaniu linijek kodu jak rasowy #programista15k. Lubię natomiast tematykę związaną bardziej z HR, PR, designem itp. Bardzo lubię pracę chociażby w Canvie, choć grafikiem bym się nie nazwał. Lubię też tematykę związaną z cyberzagrożeniami, którymi się interesuję, jednak, jak mówiłem, nie od strony programistycznej. Nie odnajduję się natomiast we wszelkich analitykach jak to ma miejsce np. w sektorze finansowym. Którą ścieżkę spośród ścieżek IT najlepiej wybrać? #pracbaza #praca #it #programista15k #hr

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a78d511e7e7f000be604ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:
UX - analiza tego jak ludzie używają czegoś, jakie mają potrzeby i jak starają się je zrealizować, jak poruszają się po aplikacjach różne grupy, i jak powinien wyglądać interfejs aby łatwo dało się wykonać to co chcemy,
Projektowanie UX - czy przycisk powinien być po lewo czy po prawo, czy te informacje powinny być na osobnym ekranie
Art UX - czy przycisk powinien ,mieć zaokrąglone rogi, jaka czcionka, jaki zestaw