Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 199
@Lolenson1888: Tata brał u nich pożyczkę na dwa lata żeby mi komputer na komunię kupić, smutne trochę wspomnienia na to jak miały się wtedy ceny sprzętu do typowych zarobków...

Ale z drugiej strony jako pierwszy w klasie miałem monitor LCD i 512MB RAM przez co większość ówczesnych gierek chodziła jak złoto a sam sprzęt bez upgrade mi prawie 10 lat służył.
@depmod: Raczej programiści idą na łatwiznę a i 64 bitowe systemy też na wodę nie chodzą :) Mi na tym 512MB spokojnie Firefox chodził z YT na 480p (najwyższa wtedy jakość), piewsze Chrome też jak złoto - potem zrobili z tego kombajn, w tle jakieś GG, Winamp, jakaś gierka w okienku i szło tego normalnie używać. Dużo ludzi narzekało na Flasha, a ja mam wrażenie że dzięki temu Flashowi sporo rzeczy
Na pół roku, gwarantowany zysk 10%


@Lolenson1888: Jak zakładali inteligo jeszcze chyba przed 2000 rokiem (wtedy to jakiś niemiecki bank za tym stał), na zwykłym RORze dawali 21%. Kiedyś były czasy ;)
@Lolenson1888: rodzice wzięli odkurzacz na raty w tym banku. Cwaniaki specjalnie przesłali książeczkę do wpłat gruuuubo po terminie płatności pierwszej raty (pomimo wielokrotnego dzwonienia wcześniej na infolinię i zapewnień, że "książeczka zaraz będzie wysłana"). Jakby rodzice się nie zainteresowali wcześniej i sami nie ogarnęli wpłaty tylko czekali na blankiety to gówno a nie raty 0% by były, bo przy spóźnieniu spłaty którejkolwiek raty pojawiał się całkiem spory %% :P