Wpis z mikrobloga

  • 6
@balatka A potem chlip chlip łobuz bije. Chlip chlip proszę dać mi pieniążki, mieszkanie socjalne i atencję bo jestem ofiarą przemocy chlip chlip.
  • Odpowiedz
@balatka: A najlepsze jest to, że oni faktycznie wierzą, że kurator głupi: posłucha, zapłacze nad losem biednego niewinnego Seby, a potem stanie na głowie, żeby go wyciągnąć puchy, bo przecież ten przykładny ojciec rodziny nie może ani sekundy dłużej siedzieć z tymi strasznymi bandytami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A figę. Kurator takich bajek słyszy kilka dziennie. A potem spogląda w papiery i dyskusja wygląda tak [uwaga - patostrumień świadomości mode: on( ͡° ͜ʖ ͡°) ]:

- Panie kura...ten, ale Sebek... znaczy Sebastian, partner mój, ojciec dziecka no, to nie, agre...tego, żeby coś tam ten, to nie. On nie. No nigdy nie, pod Bogiem no...
- Proszę pani, jest założona niebieska karta, były liczne interwencje policji w związku z podejrzeniem stosowania przemocy zarówno wobec pani, jak i małoletniej Dżesiki, córki pani, rozumiem?
- Ale nieee, to nieee, to zadzwoniły raz. Poważnie mówię, raz zadzwoniła Kowalczyk Kamila tak powiem po nazwisku tej kur... tej no, motoryczna pijaczka, alkoholiczka, dzwoni na ludzi, mówi, że no... A rozmawialiśmy, normalnie rozmawialiśmy, w domu jak ludzie rozmawiają, no! A ona, że awantura, że kłótnia, że tam ten, że o, że dziecko bite, tak powiedziała, słowo w słowo przy psa... przy patrolu, jak to mówią
- Czyli
  • Odpowiedz