Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki! <3

Po pierwsze to chciałem się pochwalić, że właśnie wjeżdża na stan kilkadziesiąt kubków radioaktywnych konfidentów, próbowałem, spoko dają radę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa równie istotna - od dziś do 26.05. wpada do sklepu #promocja na -16% z okazji Dnia Matki. Serdecznie zapraszam do składania zamówień, mamy podstronę na to święto, wrzuciliśmy tam jedne penisy anansowe dla śmieszków, chociaż cały asortyment sklepu objęty jest promocją. ʕʔ

Czwarta sprawa - w piątek lub sobotę do sklepu wpadną czekolady z żelkami, czekam na dostawę i wrzucę je na stan jak już będą fizycznie w magazynie, co by nie ryzykować ewentualnych turbulencji, ogólna zasada ostatnio jest taka o czym już pisałem, że skracamy czas dostawy i staramy się bardzo unikać sytuacji, że na stanie do sprzedaży jest coś, czego nie ma na półce, a dopiero jest produkowane, mocno poprawiamy kwestię stanów magazynowych i wdrażamy obecnie system przyjęcia skanerami tego co wpada do magazynu z produkcji, do tej pory robiliśmy to ręcznie.

Piąta sprawa dla czytających do końca - #rozdajo ultrarzadkich niedostępnych do tej pory w sprzedaży kilogramówek z wiśnią w cukrze lub arbuzami, czyli dwoma smakami, które mega lubię i postanowiłem spakować po kilkadziesiąt kilo w worki foliowe, jeszcze w tym tygodniu pojawią się na sklepie. 2 osoby z plusujących ten wpis wygrywają, do wyboru 1kg arbuza lub 1kg wiśni w cukrze. ( ͜͡ʖ ͡€)

Na koniec jeszcze dodam, że jeśli ktoś czyta nasz newsletter, to pojawiła się tam dość fajna informacja o nowości wprowadzanej od czerwca do sklepu w zakresie dostawy.

Mam nadzieję, że zastaję Was w zdrowiu i dobrym humorze i w takim też zostawiam. ()
Trzeciej sprawy nie było, pozdro dla tych co wychwycili w trakcie, cwane z Was Mirasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gusto
Kwasny_konfident - Siema mordeczki! <3 

Po pierwsze to chciałem się pochwalić, że ...

źródło: comment_1621439973lV003Qq6AeO3oaR2HRxldl.jpg

Pobierz
  • 71